Back To Top

Yorum Yaz

Yorumlar

Yorumlar

BAŞKAN YEMENİCİ’YE MEKTUP... DAVUT ALİ TOPAL - 11/11/2018 -
DOSTLAR YENİ DEVLET HASTANESİ YER SEÇİMİNİN YAPILMASI ÇALIŞMALARINDA BÖLGECİLİK İLE İLGİLİ PİS KOKULAR HAVADA DOLAŞIYOR.......( .....ÇUHALLIYA HASTANE YAPTIRIRSAM..... SEÇMENİME BUNU İZAH EDEMEM GİBİ)
Hamsi Akçakocada 10 – Düzce’de 5 lira Cumhur - 11.11.2018 - 13:12:39
Pazarcı Manavcı Esnafını denetleyen AKP'nin cevval Belediye Başkanları, Domatesin tohumunun şeceresini sorarken, Balık söz konusu olduğunda neredesiniz.? Dürüst, Namuslu, Şerefli ve Görevine sadık kişiler işinin başında olursa kimse haksız kazanç elde edemez. Liman bir kaç kişiye tahsis edilmiş yer değil, Akçakoca halkı haklarını savunması için görevlendirdiği Belediye Başkanlarını da, Vergi Denetimi Yapmayan, Sağlık kontrolünü yapmayanları da görüyor, biliyor. Yerel seçimlerde buna rağmen AKPderse Hamsi ile dövmek lazım....................!
sayın başkanı şu ana kadar çözemediniz mi.Sadece ağzı laf yapar.Hayal dünyası çok geniştir.Şimdilerde yoğun tempo içerisinde seçim yaklaştı ya olsun olsun yinede iyi yönde ne yaparsa kardır.Lakin çınardaki ışıkanlandırmaya bakın yemin olsun öyle bir tepki var ki dana süslemesi diyenler mi pavyon caddesi diyenler mi millet aklına ne gelirse söylüyor iyi kelime söyleyeni duymadık.Yazık yazık .Bu kadar belgeseller izliyoruz medeni gelişmiş ülkelerde böyle bir tablo yok.Bu süslemelerler mi şehri modern kent dönüşümüne çevirecez.Bu tablo sadece AK belediyelerde mevcut.Milletin parası böyle çar çur ediliyor işte
hayırlı olsun ,yığılca muzaffer başkanla bir başka . başarılar akçakocadan selamlar
Hamsi Akçakocada 10 – Düzce’de 5 lira VATANDAŞ - 11.11.2018 - 11:01:11
Eskiden bir çift ayakkabı için DÜZCEYE giderdik.Neden acaba aslında yine öyle artık bir kilo hamsi içinde gider hem dolaşmış oluruz.Burdakilerde denize döksün balıklarını.Aslında bir hafta protesto edelim bakalım yemeyelim balık.Millet olarak her olumsuzluklara tepki koymadığımız sürece bu işler düzelmez.
Hamsi Akçakocada 10 – Düzce’de 5 lira SEDAT - 10.11.2018 - 23:47:45
biz akçakocalılar ÇOK ZENGİNİZ YADA ÇOK ENAYİYİZ
Tarım Kredi Yolu Yenileniyor… Ali - 10.11.2018 - 21:44:15
kilit parkeyi lütfen yerleştiren başkan gömü buldu herhalde seçime 4 ay kala heryere asfalt serme yarışına giriyor. Geçen yıllarda ekim sonunda yol yapımına paydos diyen kendileri kasım ortasında yol yapmaya başladı. Senden de senin erine aday olanlardanda bu şehre gelecek fayda anca budur
piyasada 195 lira olan altının 210 liraya satılmasına ne demeli. mekanlar bile kuver yazmayı öğrenmişler. parasının kıymetini bilmeyen akçakoca esnafindan alışveriş yapsın. sorsan hepsi memleket sevdalısı enflasyonla mücadele eden tipler.
Hamsi Akçakocada 10 – Düzce’de 5 lira VATANDAŞ - 10.11.2018 - 20:54:42
AKÇAKOCA 4 Matrabaza teslim olmuş.Denetim yok nerede zabıta oda başkanları adeta soygun yeri.Allah gözlerini doyursun.Millet boşuna demiyor memleketiniz çok pahalı diye.Balıkçının anası ağlıyor denizde kaç tane tayfa tirilyonluk tekne yağmuru soğuğu fırtınası adam alıyor balığı 50 mt ilerde buzhaneye koyuyor korkunç para kazanıyor.Eee adamlara meydana kalırsa yapacaklarını yaparlar.
Serbest piyasada 195 lira olan altın akcakoca da 210'dan satılıyor buna ne demeli. Mekanlar bile hesaba kuver yazmayı öğrenmişler. Parasının kıymetini bilmeyen alışverişini akçakoca esnafından yapar. Sorsan hepsi memleket sevdalısı enflasyonla mücadele eden tipler.
AKÇAKOCADA BUGÜN VEFAT EDENLER Ad Soyad Giriniz... - 10.11.2018 - 19:07:33
Akçakoca Pazar Yolu'nda 9 köpek bir anda ortadan kayboldu. Buddy ve 8 yoldaşı yok edildi.
Ne Düzce'si? Eskişehir'de bile 5 TL. Akçakoca esnafı düdükleyecek vatandaş arıyor. Eskişehir den gelirken, 10 kilo aldım geldim buzluğa attım. burası taze satiyor demeyin. Kendiniz tutmadiysaniz öyle bir şey yok. Ayrıca taze bile olsa domatesi tarladan alırsan daha ucuza alırsın.
KABAOĞLU GÖREVDEN ALINDI Çiftçi - 10.11.2018 - 18:25:22
düzce tarımı için iyi olmuş. Düzce ye 6 yılda reklam dan başka birşey verememiş zatı muhterem.
Hamsi Akçakoca'da 10 – Düzce’de 5 lira ismini vermek istemeyen okuyucu :) - 11/10/2018 -
Memleket Paris yaşantı Somali
Tarım Kredi Yolu Yenileniyor… Sormak lazım - 11/10/2018 -
Başkana sormak lazım durdun durdun şimdi çalışmaya başladın aklın nerdeydi şimdiye kadar? Zamanında yanındakilerin gazına gelmeyip böyle çalışsaydın şimdi yarım projelerin önünde değil bitirdiğin projelerin önünde röportaj verirdin. Keşke bunlar seni kurtarsa ama çok zor.
ak partiyi su adamin hirslarina kurban veriyosunuz yazik biz halk olarak istemiyoz diyoz siz kendi aranizda anlastinizi zannediyosunuz ama en son lafi yine halk soleyecek
Siz taraflı davrandıkça, ben yeni bir müracaat yapacağım... Ad Soyad Giriniz... - 10.11.2018 - 15:00:17
Ergun Ahçı, tebrikler belediye yürüyüş yolunuz üzerindeki tüm köpekleri yok etmiş.
Siz taraflı davrandıkça, ben yeni bir müracaat yapacağım... Ad Soyad Giriniz... - 10.11.2018 - 14:53:41
Yazar kesinlikle haklı. Akçakoca'da maalesef tüketici koruma tamda bunu yapıyor: "tüketicilerin müracaatlarını düzgün bir şekilde yapılmasını sağlamak yerine şikâyet edilen kurumları kollamak peşinde"...
İşte günün güzeli cuhalılı - 10.11.2018 - 10:55:29
ereğli li ağla yakalandığında balık ölmüyor mu .
OKAN YANMAZ MHP’DEN ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR AKÇAKOCALI - 10.11.2018 - 10:25:51
Bırakın CÜNEYT i o MÜTEAHHİTLERİN adamı.Meclis bütçesinde bile şantiye suyunda indirim yaptı.Başka indirim var mı haksız aldığı KATI ATIK vergisi ne olacak.Şantiye suyunu kimler kullanıyor.MÜTEAHHİTLER .Peki Akçakocadaki MÜTEAHHİTLER kimler.Sen vatandaşa bak.Vatandaş için ne yapılmış.Onların acısı eğer seçilirse ilerde çıkacak tıpkı şimdi seçimden sonra yaşadığımız gibi.Zamanında destekledik artık o iş bitti.
KABAOĞLU GÖREVDEN ALINDI Aa - 11/10/2018 -
Güzel
2019 Bütçesinde zam yapılmadı.Sadece şantiye suyundan indirim yapıldı.Tonu 10 tlden 5 tlye indirildi.Peki bu şantiye suyunu kullananlar kimler.MÜTEAHHİTLER .Bu durumda sayın başkanın kime çalıştığı belli olmuyor mu.Vatandaş bi düşünsün.
Bak güzel kardeşim değerli başkanım ;sen olayı çözemeişssin boşuna yoruluyorsun , Tmo daha önce bir çok alımda FINDIK cambazları ve tüccar çalışan vasıtasıyla kazık yemiştir , hatta geçen seneden kalma o kazıklı Fındık’lar elinde patlamıştır ve bu sene sezon geç açıldığından o ihtimal çok ama çok daha fazladır , zaten fındık teslim edenlerin çoğu tüccar olduğundan fazla incelemekte haklılardır ...!
TMO ÜRETİCİYİ CANINDAN BEZDİRDİ... ÇİFTÇİ - 9.11.2018 - 19:47:47
Zor doğum oldu.Çocuk tabiki sakat olacak.İstemiye istemiye yapılan iş böyle netice verir.Olsun zaman herşeyin ilacı
Sayın Fikret Albayrak ..... Sizde mevcut yönetimin başarısızlıklarından kendinize müspet yönde pay çıkarmaya kalkmayın yahu... Sizin de seçilemeyeceğinizi herkesten iyi bilirken aday olmakta ki amacı sorgulamakta fayda var....Masum CHP seçmenini kullanarak , kime ve hangi lobilere hizmet edeceksiniz ....??? Zamanı gelince ince ince bilgilendirme yaparız Sayın Fikret Albayrak.....Olmuyor sayın Albayrak .....O yollar yol değil....Tezgahı bozarlar , bizden söylemesi .....!!!
Eyyyy Sayın İbrahim Bilgin , Belediyenin şöyle borcu var böyle borcu var.İller Bank AŞ den alınan borçlar ortada.Biz belediyeyi alınca rakamlar ortaya çıkacak diyordunuz.NET BİLGİYE ULAŞAMIYORUZ diyordunuz...Bu ilçede 20 trilyonluk yatırım yaptım 7 trilyon borç aldım derseniz beni inandıramazsınız diyordunuz. ŞİMDİ NERELERDESİNİZ ? Bakın NET bilgiler önünüzde ....Şimdi biz sizden açıklama bekliyoruz Sayın BİLGİN...BİZİ NASIL İNANDIRACAKSINIZ.......???
Sayın Başkanım adaylığınız kesinleştikten sonra basın mensuplarıyla bir araya gelmişi soruları yanıtlamıştınız.Belediyenin borçları ile ilgili soru ya vermiş olduğunuz cevabı hatırlarmısınız...? KASA ANAHTARINI KULLANMAYI İYİ BİLİRİM DİYORDUNUZ.BABAMIN DÜKKANDA KASALARI VAR , PARAYI KONTROL ETMEYİ BİLİRİM BEN VE BENZERİ CÜMLELER KULLANMIŞTINIZ...Ne kadar iyi kasa anahtarı kullandığınızı bizlerde öğrenmiş olduk...Bizde gördük ,yedik ,yuttuk ...Seçme hanemize yazdık....DEMEK Kİ ...MİLLETİN KASASININ ANAHTARINI KULLANMAK , BABANIN KASASININ ANAHTARINI KULLANMAYA BENZEMEZMİŞ ......
OKAN YANMAZ MHP’DEN ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR Akçakocalıı - 11/9/2018 -
Okan gelse ne olacak imarı olmayan yerlerine imar çıkaracak belediyenin sırtından kendi kazanacak.hertaraf beton olacak . Ben Cali diyorum. İlla bir zengin mi olması lazım belediye başkanı. Bence renkli kişikli biri olmalı . Akçakocaya karasu kadar da olsa ileriye getiren birisi.
EĞER TURİZM İSTİYORSANIZ,ÇOK TURİST GELSİN,İLÇE EKONOMİSİ CANLANSIN İSTİYORSANIZ.BELEDİYE CHP DE OLMALI..GERİSİNİ BOŞVERİN..AKP VE MHP DEN BİR CACIK OLMAZ.
Nerede o eski babayiğitler... 4 gündür AK Parti gerçek ak partili - 9.11.2018 - 15:34:40
Okan yanmazı buyuttunuzde buyuttunuz her seçim aynı terrane son duzlukte havlu atar bu memleketı ona bırakmaz kımse,boşa heveslenmesin.Ak parti her ne olursa olsun aday adaylık süreci bıtse bıle başka ısım cağırabılır ve adayını belirler seçimide kazanır bunu boyle bılın..net bilgi
Çocuğum bu okulda ve bu okulun öğretmenleri, çalışanları mükemmel gerçekten. İyi ki varsınız.
Sayfa :  [1] [2] [3]