Back To Top

Yorum Yaz

Yorumlar

Yorumlar

NEYİN DİYETİNİ ÖDÜYORSUN ÖMER BAŞAR... Ad Soyad Giriniz... - 10.2.2019 - 23:25:54
Ben asıl fedakar Cumhuriyet Halk Partililere kızıyorum.Siz hala dönen ENTİRİKALARA , ÇARPIK İLİŞKİLERE UYANMADINIZ MI......? Yoksa sizde üç maymunumu oynuyorsunuz ? İBRİKLÇİLERİN İBRİĞİNEMİ SAHİP ÇIKIYORSUNUZ. Böyle yaparsanız eğer partiye bir tane genç katılım sağlayamazsınız.bitirirsiniz CHP yi Akçakocada. Hiç bir CHP li irade ortaya koyup , istifa edemiyormu ? Bugün Siz istifa etmeyip yalanlara göz yumarsanız .yarın hiç bir siyasetçinin İSTİFASINI isteyemezsiniz.
NEYİN DİYETİNİ ÖDÜYORSUN ÖMER BAŞAR... Ad Soyad Giriniz... - 10.2.2019 - 23:17:07
Belediyeki bu kavgayı , kavganın şiddetinide, sebebini de herkes biliyor.Rotarak Ömer bey sizde Fikret bey de çok iyi biliyor.Kimi , kimleri neden aklamaya çalışıyorsunuz.Siz muhalefet partisinin yöneticilerimisiniz ..? Yoksa kasabanın İBRİKÇİSİMİ .?
Ömer başar bir basın başlığında chp inkar ediyor kavga yok diyor haberin içeriğini okuduğumuzda kavga 2 nci katta oldu biz birinci katta fikret albayrakla çay içiyorduk diyor haberin başlığıyla baska içeriği başka az mert olun olmussa olmustur
CHPnin 12 maddelik seçim bildirgesİ açıkladı EDİTÖRDEN - 10.2.2019 - 17:57:37
Hey Editör rumuzu ile yazan okurumuza cevabımızdır: Sisteme yüklediğimiz haber videosundan sonra sıralanan vidolarla Akçakoca TV'nin hiç bir sorumluluğu ve alakası yoktur. Uyarınız için teşekkürler.
Akçakoca Tv emin ol habercilik yapmıyor aksine taraflı siyaset yapıyorsun. Senin tarafsızlığın nerede. Akçakoca betonlaştı diyorsun ama sayfalarında inşaat firmalarının reklamları dolu. Senin haberine de inanıyorlar ya baska bişey demiyorum
Video yu izledikten sonra ahlaksız filmler ekrana geliyor Bilerek bunu yaptıysanız şerefsizlik bu!!!!
BİRDE MADURO’CUMU OLACAKTIN? Ad Soyad Giriniz... - 10.2.2019 - 12:17:48
Solcular Amerikalılara "yankee go home" derken, bugün Amerikan karşıtıymış gibi davrananların bir kısmı Amerikan zırhlıları önünde namaz kılarken bir kısmıda kerhaneleri boyuyordu. Ve daha dün Erdoğan "Türkiye ve ABD arasında ortak çıkarlara dayalı, güçlü, kapsamlı ve stratejik bir müttefiklik ilişkisi vardır. ilişkilerimizde zaman zaman görüş ayrılıklarına dayalı iniş çıkışlar yaşasak da ortaklığımız pek çok zorluğun üstesinden gelmiştir. ABD ile ilişkileri baltalamak isteyenlerin planları boşa çıkarıldı." dedi. Sağcılardan ve İslamcılardan anti-kapitalist çıkmaz. Boşuna zorlama istersen!
HARiKA ÇOCUK CALİ Boş işler - 2/10/2019 -
Üc tane internetten bulma resim iki boyali sozle kendini on plana cikarma cabasi.
Akp hukumetinin farkı hamd olsun herşeyi düşünüyorlar
Akçakoca Belediyesinde Torpil Kavgası Gebekese Belediyesi - 9.2.2019 - 18:45:30
Rant Belediyeciliği!
SKM'nin BAŞINA BANKAMATİK MEMURU GETİRİLDİ.. Durmuş mu Durmamış mı? - 2/9/2019 -
Yıllarrrr önce neden memurluğu bırakmış? Bence incelenmeli. Var bu işte bir iş. Yıllar sonra siyasetin gücünü kullanıp nelerin üstü örtülüp geri dönmüş.? Şimdi memuriyet süreci bitmiş mi? Durmuş Aralan’ın seçilirse Cahit Aydın’dan yada Selahattin Esen’den bir farkı sizce olur mu? Küp anlamında soruyorum?
Domates, biber, patlıcan!.. Ad Soyad Giriniz... - 9.2.2019 - 17:01:15
Üretim yok, bitti. Köylü anasıyla beraber gönderilirken sesiniz çıkmamıştı. Şimdi domates, biber, patlıcan istiyorsunuz.
İnkar yalancının kalesidir. Bu Cüneyt Yemeneci'nin ilk yalanı veya ilk insanları kandırmak için telafuz ettiği sözler değil hiç düşünmeden yalan söyleme yeteneğine sahip bir yerel yönetim idarecisi ve yaveri olarak her türlü yalana sığınacaklardır.
Hangi devirde yaşıyoruz belediye binasında yaşananların olup olmadığını kamera kayıtlarıyla tespit ederek ispat etmek gibi basit bir yöntemi kullanarak gerçeği ortaya çıkarılmalı ve iftira atan hem mahkemede hesap vermeli hemde cumhuriyet meydanında ahanda iftirayı bu attı diye aleme gösterip rezil edilmeli ki adalet yerini bulsun
REIS in gölgesinde bir yerlere gelpi çokk büyüdüğünü sanan adamların çocukça işleri davamıza inanaılmaz zarar veriyor. Yeter artık bu dava şahsi egolarınızı tatmin etme yeri değildir!
Geçen seçimi hatırlıyorum da Ak parti bütün olarak tek yumruk olmuştu. Ama Cüneyt başkanın armatörlükleri yüzünden parti zor durumda. İlçe başkanı da çok yetersiz kaldı. İbrahim bey de ortalarda görünmüyor. Galiba uzaklaştırdılar. Her şey çok tuhaf
Evet, bu olayı benim de duyduğum doğrudur. Kavganın şiddetiyle ilgili muhtelif rivayetler var ama bir otorite boşluğundan doğduğu ve mevcut hiyerarşik düzensizlikte her çalışanın inisiyatif alarak bu boşluğu doldurma girişimleri esnasında bu tür çatışmalar olabildiği kabul ediliyor.
Evet, bu olayı benim de duyduğum doğrudur. Kavganın şiddetiyle ilgili muhtelif rivayetler var ama bir otorite boşluğundan doğduğu ve mevcut hiyerarşik düzensizlikte her çalışanın inisiyatif alarak bu boşluğu doldurma girişimleri esnasında bu tür çakışmalar olabildiği kabul ediliyor.
Akçakoca Belediyesinden, TORPİL KAVGASI açıklaması... ARKASINDA DURSANIZ NE OLUR - 8.2.2019 - 19:33:36
YAZARIZ... CEZA ALIRSAK... KAPATIRIZ... MANTIĞI OLDUKTAN SONRA... SEÇİM ÖNCESİ BÖYLEYSE... SEÇİMDEN SONRA NELER OLUR... KARAR AKÇAKOCA HALKININ...
Akçakoca Belediyesinde Torpil Kavgası Huseyin cakmak - 2/8/2019 -
Gebekese derken herkezi icine katmaniza gerek yok . En azindan sizin gbi namussuz hayaiyetsiz degiller . Partiyi tutmayabilirsiniz bende tutmuyorum ama gidipte kimsenin koyunu sulalesini ortaya katmiyrz . G... yiyorsa yorum yaprken isimde yazinda kim oldgunizu bilelim . Klavye delikanliligi yapiyrsunuz onuda gizli sakli yapiyrsunuz . Birkere adam olmadiginiz ve olmayacaginiz burdan belli yavsaklar sizi . İsmini soy ismimi yazdim hadi erkek olan telefonda arasin bursan yazmasin veya memlekete geldigimde karsima ciksinda bursa yaptigi delikanlilgi orda da gostersin . Az yurugeniz varsa.
Neyin inkarı bu,İsmail Kuralın eşi Facebook sayfasında biz laz milleti olarak yüksek sesle konuşuruz,Burdan size ekmek çıkmaz diye paylaşım yapmış.Yani bir tartışma olmuş belli.Komik olmasınlar bence.Burasi Akçakoca bir avuç yer.O
Akçakoca TV'nin tarafı bellidir, siz kendi pisliklerinizi temizleyin, sonra başkalarına çamur atarsınız.
OKAN YANMAZ GELECEK GENÇLER GÜLECEK AKÇAKOCALI - 8.2.2019 - 17:02:14
Akçakocatv tamamen okan yanmaza çalışıyor maaşallah yazarlarından tutun editör yayınlarına kadar .
OKAN YANMAZ GELECEK GENÇLER GÜLECEK AKÇAKOCALI - 8.2.2019 - 16:52:39
Allah iziniyle Akçakocalıya iş kapısı hazır kurulması planlanan Demir Çelik İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin (OSB) ilk tapusu alındı.
Akçakoca Belediyesinde Torpil Kavgası akcakocalı gençler - 2/8/2019 -
Şu mübarek cuma gönünde benim gibi okuyup işsiz işsiz oturan gençlerin akpartililer üzerinde hakkı vardır hesaplaşma günü mahşer orda makam mevki yok hiç birinize hakkımız helal değilldir
Akçakoca Belediyesinden, göklerden gelen bir karar vardır - 8.2.2019 - 15:41:40
bu sefer okan...
Akçakoca Belediyesinden, Akçakocalı - 2/8/2019 -
Herşeyden önce doğru bilgiyi araştırmak gerek şimdi gerçekten İnsan kaynaklarına verilen cvler alınmadan Özel Kaleme yönlendirilmiyor mu ? Bu durumu yaşayan vatandaşlarımız çekinmeden yazabilir... Personel Alımını belirleyen gerçekten İnsan kaynakları ya da işkur mu ?
Akçakoca Belediyesinden, Burak - 2/8/2019 -
Cüneyt Yemenici iyi birine benziyor fakat yanındaki o yılan vezirleri yok mu onların ceza alması gerekir. İbrahim kural’ı vasıfsızken iş adamı bile yaptılar hala bu torpili inkar edenin aklında sıkııntı vardır. Akçakoca’nın yetenekli gençleri işsizken böyle vasıfsız insanları sırf tanıdık diye bir yerlere getirmek kul hakkıdır.
Akçakoca Belediyesinden, Karadeniz - 8.2.2019 - 15:09:33
Akp dir ne yapsa yeridir? yolun sonu göründü gülüm!!
başkanın tek yapması gereken bence ismail le yolumuz buraya kadarmış demek müdürüde başka yere sürmek bak bakalım oyların artıyormu yoksa düşüyormu benden söylemesi
Ya bıraksınlar bu işleri. İşkura müdahale edemiyorlar öyle mi? o zaman İşkur aracılığıyla bütün partililerini ve köylülelerini nasıl işe aldı ? Tamamen tesadüf mü? Ya komik olmayın Allah aşkına .
Akçakoca Belediyesinde Torpil Kavgası Ad Soyad Giriniz... - 8.2.2019 - 11:01:14
Umarız bu seçimde kişiler değişirde adı geçen şahıslar ve yandaşlar bu belediye binasından içeri girerken çok düşünürler.Allah büyüktür
Sayfa :  [1] [2] [3]