Back To Top

Yorum Yaz

Yorumlar

Yorumlar

Fikret ten iyisi varsa onu secelim
Bende çuhallı olupda bu adamı desteklemeyenleri anlamıyorum, çuhallı bizim köy gibi biyerdi turizimin merkezi oldu en çok onlar kazandı
10 başkandan 7si gidici... VATANDAŞ - 14.11.2018 - 15:35:45
Akçakocada CÜNEYT kesinlikle aday olmamalı.Aday olursa AK Parti şimdiden seçimi kaybetmiş demektir.O göstermelik ziyaretler kahvaltılar hepsi göz boyama.Onun sayesinde kimler ne oldu adı sanı duyulmamış insanlar adeta başkan gibi davrandılar .Otorite kaybolmuş bir belediyeden ne beklenir ki.Köylüsü akrabalar ve yandaşlar başka kimse yok sanki Akçakocada .
CHP’NİN AKÇAKOCA ADAYI ALBAYRAK OLDU ÇUHALLILI - 14.11.2018 - 15:27:43
Boşuna kürek çekecek o kızgın CHP li leri 350 kamulaştırma yaptım dedi herbiri 4 fert olsa toplamda 1750 küstürdüğü yerlerini yok parasına istimlak ettiği o kadar milletin hakkını hukukunu yediği çuhallı sahilinde kimlere tolerans tanıdığını bu millet unutmadı.Çuhallıda halen daha dört gözle bekleyenler var.İskan alamamış binası bitmemiş olanlar bekliyorlar.Ama nafile unutmadık unutmayacağız.O zat değil mi ki imar değişikliği yaparak Akçakocamızın betonlaşma yönünde önünü açan ve memleketin bu duruma gelmesine sebep olan çok bilmiş komisyon üyeleri ile birlikte tarih onları affetmeyecek bu böyle biline .
kendi istemiyor hacı abi
SARICAN ADAY ADAYI MI OLUYOR? hasan çakır - 14.11.2018 - 12:17:20
GÜLDÜRMEYİN İNSANI...CÜNEYT LE DEVAM...
OKAN YANMAZ, HAKAN KÖSE VE MEHMET TOPUZ AKLANDI... ali kemal - 14.11.2018 - 12:15:05
OKAN BU İŞTEN AKLANDIYSA GEÇMİŞ OLSUN... YALNIZ, AKŞENERİN PEŞİNDE YARIŞMAKTAN DA AKLANSIN, ONDAN SONRA MHP DEN ADAY OLSUN, OLABİLİRSE !!!
her yeri fırtına olsa ne yazar...ka-za-na-maz NOKTA MERAL İN PEŞİNDE YARIŞMANIN BİR BEDELİ OLACAK...
SARICAN ADAY ADAYI MI OLUYOR? Osmaniyeli genç - 11/14/2018 -
Neeeh. Aman bırakın bari Cüneyt kalsın.
SARICAN ADAY ADAYI MI OLUYOR? VATANDAŞ - 13.11.2018 - 18:41:38
Ya inanınki her kimi aday yaparsanız yapın yaptığınız aday Akçakocayı hersabah gülle yıkayacam memleketi altınla kaplayacam dese bile artık çok geç.Yemeniciyi zamanında destekledik 24 Haziranda destekledik.Önümüzdeki seçimlerde en az 30 oyum artık yok.
SARICAN ADAY ADAYI MI OLUYOR? ryk@hotmail.com - 11/13/2018 -
yokar mahallede olacaktır bu aniiii
Şİmdiden hayırlısı olsun kim aday olursa. Fikret Albayrak doğru seçim olur. Akçakaocada bir dönem daha belediye başlkanlığı yapmasını temenni ederim. Belediyeler deneme tahtası değildir birde yok şunu deneyelim bunu deneyelim gelen başkan üç yıl sadece belediyeciliği öğreniyor ben fikret beyin bu anlamda daha deneyimli olduğunu düşünerek tekrardan akçakocanın belediye başkanı olmasını temenni ederim. Tabiki onunda yanlışları olmuştur kendince öz eleştirilerini yapıyordur kimse annesinnin karnından belediye başkanı olarak doğmuyor. Özellikle turizm konusunda akçakocaya tekrar renk getireceğini düşünüyorum fikret beyin tekrardan hayırlısı olsun akçakocamız için.
AK Parti’den TSO başkanları için kanun teklifi Osmaniye sakinleri - 11/13/2018 -
Guzel bir secim olurdu bizce akcakocada sevilen sayilan kalabalik bir sulaleye sahip engin kisilerden biri mehmet nazim pazvant verilen gorevi layikiyla yapacak durust kisilige sahiptir kendisi bu konuda ki dusuncesini bilemeyiz secimle ilgili ama akcakoca icin hayirli olan birini istiyoruz artik halkin dilinden anlayan biri
SARICAN ADAY ADAYI MI OLUYOR? Ad Soyad Giriniz... - 13.11.2018 - 16:30:47
® Ya karıştırmış olmayasınız ?¿?.. belki kapkir'li muhtartlı ğıına aday adayı olacaktır:)) hata yapmayın ®
Bu dünyadan bir Ahmet Alpay geçti... Kazım Secerli,ANK ÜNİ emk,MKÜ Vakıf Kurucu Hocası. - 13.11.2018 - 15:40:34
Ahmet Abimize ve adaşımız Kazım Ustaya rahmet,muhterem yakınlarına sabırlar dileriz.Kazım Secerli Ailesi,Akçakoca
SARICAN ADAY ADAYI MI OLUYOR? Ali - 11/13/2018 -
Geçmiş seçimde bı sürü aday adayı oldu da ne oldu alakasız biri seçildi yaptıkları ortada. Milletin niyeti belli işareti gören aday olacaktır
Fikret Bey döneminde Akçakocadaki esnafın yüzü güldü gözle görülür bir kalabalık vardı insan olmayan yerde ekonomik sıkıntılar baş gösterir bence bilgi birikimi ve geçmişten çıkardığı derslerle yeniden Belediyenin başına geçmelidir.
SONBAHAR FOTOĞRAFLARI ÇEKMEYE GELDİLER... Bir öğretmen - 11/13/2018 -
Artık "eş"yerine "zevce"kelimesini mi kullanacağız yani
SARICAN ADAY ADAYI MI OLUYOR? ziya - 13.11.2018 - 12:56:11
yakışır..
OSMAN ÇAKIR GÖZÜNÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞINA DİKTİ! akçakocalı - 13.11.2018 - 09:37:21
Bu adamın fetöcü olduğunu Türkiye biliyor. hala ne yüzle insanların arasında bu adam
OSMAN ÇAKIR GÖZÜNÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞINA DİKTİ! akçakocalı - 13.11.2018 - 09:06:26
hayırlara vesile olsun hocam da madem bu konuda kendinize güveniyorsunuz neden Akçakoca Belediyesi için başvurmadınız? demek ki A) mevcut belediye Başkanından memnunsunuz B) Akçakoca'da siyaset yapılmaz C) ilçe sizi kesmiyor D) hepsi
Bu da olmazsa bir sonra ki hedef gebekese muhtarlığı herhalde. O da şüpheli ...
Hayırlısı olsun hep merkezden mi olacak bir seferde AKÇAKOCA dan biri olsun Not: Başlığınız her zaman ki gibi itici bu kadar iti olmayı nasıl başarıyorsunuz.
Hakkında hayırlısı vekilim, halkın adamı oldun, senin gibiler siyasette çabuk harcanıyor.
Adama sormazlar mı.Sn.Çakır Milletvekili olduğun dönemde Düzceye memleketin Akçakocaya ne kadar hizmetlerin oldu.Nasıl olsa emeklisin bu kadar maaş alıyon.Fındıktanda gelirin var .Neden kafanı ağrıtacan.Sen milletvekili olmakla en büyük şansı zaten yakalamıştın.Zaten seni aday bile yapmazlar
OKAN YANMAZ, HAKAN KÖSE VE MEHMET TOPUZ AKLANDI... Ad Soyad Giriniz... - 12.11.2018 - 16:04:55
Bırak Yanmaz kardeşim sen gelsende bişey değişmeyecek.Sende Müteahhitsin .Betonlaşma aynen devam eder
İlla bi partili mi olmak gerekiyor aklanmak için Diğer suçsuz yere yıllardır davaları süren ve bir sonuca bağlanmayan insanlar ne yapsınlar bunun sa üzerinde durulması gerek Ama tabi seçimler yaklaşıyor bu tür oyunlar çok normal değil mi?
AKÇAKOCADA BUGÜN VEFAT EDENLER Ad Soyad Giriniz... - 12.11.2018 - 11:22:29
Hacıyusuflar Mahallesi Kokurdan Caddesinde iki köpek aniden yok oldu. Birisi kısırlaştırılmış dişi, diğeri erkek siyah-beyaz setterdi. Barınağa bakıldı barınağa almamışlar. Sanırım yok edildiler. Bu iki köpek yaklaşık olarak 3 haftadırı yok.
BAŞKAN YEMENİCİ’YE MEKTUP... Akçakoca' lı - 12.11.2018 - 08:57:59
hastaneyi mevcut yerinin dışında bir yere yapmak Akçakoca ya seçmene fakir fukaraya ihanettir.
Sayıştay Raporunda Akçakoca Belediyesine Uyarı... AKÇAKOCALI - 11.11.2018 - 22:52:25
Kullanılmayan sudan alınan EVSEL ATIK meselesini gündeme getirmemişsiniz.Deli dumrul vergisi.Caddelerimiz ışıl ışıl olmuş onların harcamaları nereden çıkacak.Ne iğrenç bir durum.Bu kadar şatafata ne gerek var.Bu israf ne giderayak kimleri zengin ettiniz
Abdullah gubul adamdır
Milli görüşten başlayıp,daha sonra Ak partiyle devam eden hakiki ak partililerdenim.öyle nabza göre şerbet verenlerden değil.Bugun iktidarda kim varsa ona yalakalık yapanlardan değil.Bu reimdebkimin Ak partili,kimin menfaat için orda olduğunu Akçakoca çok iyi biliyor .Çok yanlış insanlarla yola devam ediyorsun Ak parti çok.Bunu 24 haziran seçimlerde 2500 kayıp oyla bildirdik size.Ama siz aynı kafayla devam ediyorsunuz.Az kaldı bekleyin bakalım.Seçtiginiz yol arkadaşları sizin sonunuzu nasıl getirecek.
Nerede Ak parti,nerede teşkilat,nerede kadın kolları kimseden ses seda yok.Kaybedeceginizi anladınız herhalde.Yorulmaya gerek yokmu diyorsuz.
Sayın yemenici bu teşkilatla yola devam ederseniz kaybetmeye baştan kabul etmişsin iz demektir.O kaf dagindan inip biraz aşağılara inerseniz farkına varın da nerede.Akcakoca Ak parti kendi kendini bitirdi.
Sayfa :  [1] [2] [3]