Back To Top
AKÇAKOCA BEY’İN AÇILIŞINA YAKIŞMADI… SİYASAL BİLGİLER FAKULTESİ’NİN AÇILIŞINA GÖLGE DÜŞT܅

AKÇAKOCA BEY’İN AÇILIŞINA YAKIŞMADI… SİYASAL BİLGİLER FAKULTESİ’NİN AÇILIŞINA GÖLGE DÜŞT܅

 - 5 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -6.12.2018
AKÇAKOCA BEY’İN AÇILIŞINA YAKIŞMADI… SİYASAL BİLGİLER FAKULTESİ’NİN AÇILIŞINA GÖLGE DÜŞT܅
- A +

 Akçakoca bey Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin açılış törenine gölge düştü. Açılış programına davet edilmediği ileri sürülen MHP heyeti alanı terk ederken, CHP heyeti ise ayakta kadı.

Perşembe’nin gelişi Çarşamba’dan bellidir derler… Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin günler öncesinden sadece kendi adının yazılı olduğu ve Düzce Üniversitesi logosunu da rahatlıkla kullanarak kendi yapmış ve organize etmiş gibi açıl davetiyesi hazırladığında olacaklar belliydi.

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü,  günler öncesinden olabilecek aksaklıkları karşı  uyarılmasına rağmen, Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin açılışında kendileri yok hükmünde sayılan Cumhur İttifakı’nın diğer partisi MHP ilçe başkanı Mustafa Özenzel ile, MHP Akçakoca Belediye Başkan adayı Okan Yanmaz ve MHP heyeti,  dua okunması ve ardından Düzce Üniversitesi Rektörlüğü’nün tutumunu protesto ederek protokol alanını terk etti.

AK Parti ilçe Başkanı Dergah kurdele kesiminin en önünde yer alırken; Ana Muhalefet Partisi CHP’nin  il ve ilçe başkanları ile MHP İlçe Başkanının kurdele kesimine davet edilmeyişi, açılış programına katılanlar arasında yadırgandı.

Skandal bununla da bitmedi…

MHP heyetinin haklı olarak alandan ayrılmasının ardından açılış programını izlemek için salona giren CHP İl Başkanı İlhan Duru ile CHP ilçe Başkanı Ömer Başar ve CHP Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak’a salon görevlileri yer göstermeyince programı ayakta izlemek zorunda kaldılar.

Yorumlar

Yorumlar
Etme bulma dünyası ne oldum deme ne olacam de.Zaman herşeyin ilacı.
Vatandaş 7.12.2018 - 11:15:12
Fakülte açılıyor Allah aşkına bir tane öğrenci yada öğrenci temsilcisi olmaz mı onlardan biri konuşma yapamaz mı.Burda yapılan siyasi şov.İnsanları ötekileştirmek ayrımcılık yapmak.Malesef gölge düşmüştür.
rezillikler ortaya saçılması
Ya hu icraatı yapan Ak parti. Kurdelayı ye chpkk kessin. Bi alemsiniz vallahi
Ormancı 6.12.2018 - 21:31:49
Akçakoca da Siyasal Bilgiler Fakültesi açılıyor , sanki fakülteyi Akçakoca belediyesi yapmış gibi açılış davetini Belediye başkanı yapıyor ! Ak Parti İlçe başkanı Ticaret odası Başkanı kurdela kesiyor , CHP , il ve ilçe başkanı ayakta kalıyor, MHP heyyeti açılışı terk ediyor, İyi parti davet bile edilmemiş ! daha da önemlisi ne kurdela kesiminde ne konuşmalarda ortalıkta ÖĞRENCİ YOK , ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ YOK . Ne açılışıydı bu ? Siyasal Bilgiler Fakültesi mi ? kimse duymasa bari !