Back To Top
TARLADA İZİ OLANIN HARMANDA SÖZÜ OLUR

TARLADA İZİ OLANIN HARMANDA SÖZÜ OLUR

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -3.11.2018
TARLADA İZİ OLANIN HARMANDA SÖZÜ OLUR
- A +

AK Parti Akçakoca İlçe Teşkilatının 2 askeri… Ziya Denizgez ve Yaşar Hoşbaş namı diğer Humeyni Yaşar…

Her ikisi de, AK Parti ilçe yönetiminde görev aldıkları günden itibaren parti tarafından kendilerine verilen bütün görevleri layığı ile yapmaya çalıştılar.

2013 yılı mart ayından itibaren AK Parti’nin Akçakoca’da girdiği bütün seçimlerde kazandığı başarıda onların da bir nebze olsun emeği var.

Köy köy, mahalle mahale, sokak sokak, ev ev yapılan bütün seçim gezilerine katılan bu ikili, Akçakoca ilçe teşkilatını ilçe dışında da layığı ile temsile etmeye çalıştılar tıpkı bugün olduğu gibi.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere bugün Düzce’ye gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’nu Düzce Belediyesi’nin girişinde birlikte karşılayan bu ikilinin verdiği fotoğraf, bizim önemsediğimiz “ Tarlada izi olanın Harmanda Sözü olur “ atasözünü hatırlattı.

Bu ikiliye ve parti için canını dişine takarak çalışan diğer  insanlara verilen değeri,  Mart ayında yapılacak Mahalli İdareler ve Belediye Başkanlığı Seçim çalışmalarında İGM ve Belediye Meclis listeleri yapılırken göreceğiz…

Hakikaten Tarlada İzleri Olacak Mı?

Yada, “Guguk Kuşları” gelip bunları yuvadan birer birer partinin balkonundan aşağıya atacak mı?

AZ KALDI…

Yorumlar

Yorumlar
ak gençlik 5.11.2018 - 11:11:23
gençliğin dayısı Ziya Denizgez Allah yolunu açık etsin
Ziya denizgez adamdır
Milleti dinlemeleri gerekir
Amele başlığı altında atılmış bir haber evet ne cok doğru. Dİşini tırnagına takıp herseye yetişmeye calısan heryere yetişen koşan dava arkadaşlarının sonuna kadar yanında olan... göründüğü gibi olan Ziya amcam emeğine sağlık... bir insana bu kadar yakışır halkın içinde olmak cansın İYi ki varsın