Back To Top
TURGUT AYDIN'IN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

TURGUT AYDIN'IN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

 - 5 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -27.9.2018
TURGUT AYDIN'IN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI
- A +

 Salı gecesi geçirdiği trafik kazası sonrası dere yatağına düşen Turgut Aydın'ın cansız bedenine Çuhallı plajında ulaşıldı...

 Akçakoca Çiçekpınar- Deredibi yolu üzerinde otomobili ile dereye düşen ve Çarşamba gününden beri DAKE ekipleri tarafından Hicaz deresi yatağında aranan Turgut Aydın’ın cesedi Çuhallı plajı açıklarında bulundu.

Salı günü gecesi Düzce Üniversitesi Akçakoca Yerleşkesi Doğancılar Mahallesi yolunda, virajı alamayarak dereye uçan otomobilde olduğu iddia edilen Turgut Aydın, Çarşamba günü Hicaz deresi yatağında yapılan Sahil Güvenlik ve DAKE ekiplerinin ayrıntılı çalışmasına rağmen bulunamamıştı.

Sahil Güvenlik ve DAKE  ekipleri dün akşam saatlerine kadar dere boyunca yaptıkları aramada Aydın’ın giysilerini bulmuştu. Ekiplere vatandaşlardan gelen  ‘ denizde ceset görüldü ‘ihbarı üzerine çalışmaları Çuhallı plajı çevresine kaydırdı.

Denizde ceset görüldüğü ihbarı üzerine harekete geçen dalgıçlar, arama çalışmalarını çuhalı plajı bölgesinde yoğunlaştırdı. Drone yardımıyla yürüttükleri çalışma neticesini verdi. Balık adamlar Çuhallı plajının 50 metre açıklarında Turgut Aydın’ın cesedine ulaştı.

Yorumlar

Yorumlar
CUHALLI 28.9.2018 - 09:14:55
DALGICLAR HIC BIR SEY YAPMADI SUYA BILE GIREMEDILER..HELAL OLSUN O AZGIN DALGALARDA BOGUSARAK ARAMA YAPAN JETSKY PERSONELINE.SAYELERINDE ULASILDI.BUNU BELIRTMEMEK BUYUK BIR SAYGISIZLIKTIR
B.E 28.9.2018 - 09:13:13
ALLAH RAHMET EYLESİN TURGUT ABIM.MEKANIN CENNET OLSUN.IŞIKLARDA UYU...
ALLAH RAHMET EYLESİN TURGUT ABIM.. ALLAH MEKANINI CENNET EYLESIN.IŞIKLARDA UYU
b 28.9.2018 - 09:09:40
allah rahmet eylesın turgut abım.mekanın cennet olsun
Çok değerli komşumuz,kardeşimiz Turgut Aydın'a rahmet,muhterem ailesine sabırlar dileriz.Müzeyyen Hanım Kardeşimizin ve Berk yeğenimizin,tüm sevenlerinin başı sağ olsun:( Kazım Secerli AilesiANK.