Back To Top
Hasta yakının izni dahi olsa bu fotoğraflar paylaşılmaz…

Hasta yakının izni dahi olsa bu fotoğraflar paylaşılmaz…

 - 11 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.9.2018
Hasta yakının izni dahi olsa bu fotoğraflar paylaşılmaz…
- A +

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin yatalak 2 hasta ile birlikte paylaştığı fotoğraflar tepki toplandı.

Başkan Yemenici’nin ev ziyaretleri kapsamında gittiği ve bu sabah saatlerinde vefat eden merhume Fatma Horoz ile yine ağır hasta olan Selami Karayel ve yakınlarıyla birlikte çektiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşması farklı yorumlara neden oldu.

Asıl mesleği eczacılık olan  Başkan Yemenici’nin ölüm döşeğindeki iki hastanın fotoğraflarını paylaşmasını doğru bulmadığını söyleyen yorumcular, bu tür paylaşımlar iyi niyetli yapılan ziyaretleri gölgeler, maksadını aşar, hasta kendi canı ile uğraşırken o anda çekilen 2 kare fotoğrafı paylaşmak hoş olmaz. Bu aynı zamanda bizim geleneklerimize uymaz değerlendirmesinde bulundular.

Hasta yakını ses çıkarmasa bile kedisi de sağlıkçı olan Başkan Yemenci’nin bu konularda daha duyarlı olması gerekir yorumunda bulundular.

Haksız mıyız?

Yorumlar

Yorumlar
ADS 17.9.2018 - 09:54:47
HALKLA İÇİÇE MESAJI VERMEYE ÇALIŞAN SN. BAŞKANIMIZ! ULAN DAHA "SOSYAL İLETİŞİM PLATFORMU FACEBOOK'TAN ARKADAŞLIK İSTEĞİ" DAHİ GÖNDERİLEMİYOR. ADAM ZATEN VATANDAŞLA BİMUHATAP! YA ALLAH RIZASI İÇİN, NAZMİ 1 BU 2 FİKOYA HERKES GALA GULU YAPTI DA KURBAN OLUN SİZ FİKO YA ADAM TANIMADIĞI HALDE GELİR SELAM VERİR MASAMIZA OTURUP ÇAY BİLE İÇERDİ. YÖNETİCİ BÖYLE OLUR. GEBEKESE KAPRİSİ İSTEMİYORUZ!
Hala yapılmayan hastanenin. Su sayacı için evlere gönderilen tehtit nektubunun. Usulsüz inşaat ruhsatlarının. Hesabını kim verecek. Söz verdiği neyi yaptı? Ketmenli sapağına kavşak dedi hala yok. Spor salonu dedi daha bitmedi. 15 temmuz parkı dedi oda yok. OSB yok ama yönetim kurulu var.
rızem 15.9.2018 - 16:48:17
baskanımız secıldıgı gunden berı ozellikle hastane ve evde yatan hastalara ziyaret etmıstır
Arkadaşlar kendiside biliyor kaybedeceğini aday gosterilmeyecegini bırakın gezdin küçük enistemiz
PAŞALI 15.9.2018 - 08:24:21
Bu kadar mı insanlık dan çıkdınız. seçim zamanı yaklaşıyor diye bu kadar da olmaz. insan da bi haysiyet olur. normal zaman da kaç sefer gitmişler hasta ziyaretine.seçim geliyor yaaaa
Cumhurbaşkanı yeni proje yok dedi. Yani boşuna bir hastane beklemenin bir anlamı yok. Belediye başkanı Sağlık Bakanlığının gösterdiği yerleri onaylasaydı yeni hastane çoktan bitmişti. Ama nedendir bilinmez kendi gösterdiği yerde ısrar etti ve yine nedendir bilinmez bu yeri hala kamulaştırmadı.
Sayın başkan bu seçimde pabuç pahalı.Hissetmiş olmalı ki kapı kapı geziyor.Ama nafile.Seçim zamanı yapılan ziyaretler vaatler falan pek inandırıcı değil.
Çiftçi 14.9.2018 - 19:58:08
Sayın başkan şov yapıyor.Seçim yaklaştı kapı kapı geziyor kahvaltılar yapıyor.Bak ben halkla iç içeyim mesajı vermeye çalışıyor.Peki Çiftçinin geçim kaynağı fındık ile ilgili söz duyan oldu mu yada beyanatı .Olmaz yapamaz .
Sn yorumcu Hastahane işi noldi diye sormuş gerçekten bravo yerel gazetelerin yazamadığını gündeme getirmiş teşekkürler
Başkanum yeni hastane yeri ne oldu.belediyeye geçdimi arazi gösterin bi belgeyide. Rahatlayalım çarşıda pazarda soruyolar Bişey söyleyemez olduk . yer mal sahiplerinden daha alınmadı parası ödenmedi diyolar
Allah kimseyi bu kadar düşürmesin..