Back To Top
İşiniz Gücünüz Show

İşiniz Gücünüz Show

 - 6 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -13.9.2018
İşiniz Gücünüz Show
- A +

AK Parti Akçakoca ilçe teşkilatı tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde, heyelan nedeniyle erozyona uğrayan Tepeköy mevkiine dikitleri fidan, ilgisizlikten çöle döndü.

İki sene önce,  sadece show yapmak için Tepeköy’e geldiklerini söyleyen tarla sahibi Şakir Ceylan, bir daha ne uğradılar nede sordular diye konuştu.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Dergah Akça,yönetim kurulu üyesi  Yaşar Hoşbaş, Gençlik Kolları, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Akçakoca - Düzce yolu Tepeköy mevkiinde meydana gelen heyelan sonucu erozyona uğrayan bölgeye fidan dikimi yapmışlardı.

“ Cüneyt Yemenci ve AK Parti Akçakoca Teşkilatı Takdir Topladı” manşetleriyle haber yaptırılan show ağırlı törende  dikilen fidanlardan geriye çöle dönmüş toprak yığını kaldı.

Dikilen fidanların hiçbir önlem alınmadığı için yağan yağmurlarla birlikte sökülüp gittiğini söyleyen Ceylan, Erozyonu önleyici hiçbir çalışma yapılmadığı için yakında yeniden toprak kaymalarının yaşanabileceğini söyledi.

Ülke kaynaklarının iş bilmez yönetici ve showa meraklı siyasetçiler yüzünden çarçur edildiğini söyleyen Şakir Ceylan, insan kendi elleriyle toprağa diktiği fidanı hiç mi merak etmez, büyüdüler mi, yaşıyorlar mı diye sormaz mı. Düzce’ye gidip gelirken geçtikleri yol burası, ama onların derdi yeşillik değil siyasi rant  diye yorumda bulundu.

Yorumlar

Yorumlar
Vatandaş 14.9.2018 - 10:50:18
Ya o dikilenleri sulamayı unutmuşlardır.Bu aralar hava biraz kuru gitti ya.İşte bu olay neye benziyor biliyormusunuz.Tıpkı seçim zamanı geldiğinde kapı kapı dolaşıp birsürü vaatlerle insanlardan oy alıp seçim bittiğinde onları araki bulasın.Bu ağaçlarda öyle oldu.Dikildi ve kaderine terk edildi.
Çiftçi 14.9.2018 - 10:46:32
Her zaman yaptıkları şey.Sayın başkan Yemenici kapı kapı dolaşıyor şirin gözükmek için .Seçim zamanı geliyor ya.Seçmeni ve köylüsü için fındık ile ilgili ne yapmış ne beyanat varmiş .Yapamaz onun o kadar cesareti yok.
çuhalılı 14.9.2018 - 10:25:14
Akçakoca tv sineğin kanadından yağ çıkarmaya çalışıyo bu her zaman böyle
ads 14.9.2018 - 08:47:24
gusül şart yoksa ot bile bitmez!
PAŞALI 14.9.2018 - 08:05:15
Ak Parti Akçakoca ilçe teşkilatının bastığı yerden ot mu biter.
Zekeriya ÇAVUŞ 14.9.2018 - 07:25:16
Bu haber mi? yoksa atrakasiyon mu? Ve de ilk defa bir bağlantı açtım o resimlerde bir moruk sözde o yamacı göstermekte köylüler de hava basmakta ve diyoorum ki her kes devletten beklemekte peki kaç kere su verdiler bu fidanlara adamlar gelmiş size fidan dikmiş seyretmişsiniz. Şimdi gevşekliktesiniz. Ama şifalı suyun oraya hemen büfe müfe kondurmaktasınız. WC yi bile ticarete çevirdiniz. Fidanları dikenler ilgisini gösterip fidanlar meyve verseydi meta haline dönüşseydi ya da fidanlar meta malzemesi o olsaydı büyüyüp gelişseydi meyveleri toplamaya geenleri vallahi sopayla kovalamaya kalkarlardı. Keşke diğer partilerde böyle bir girişim yapsaydı. Aslında aday olanlara böye bir şart getirmek gerek. (ATRAKSİYON)bir hareket belirtir, cambazlık, akrobasi, şov işleri atraksiyondur aslında... elinde lobut çeviren adamların, ağzından ateş kusan kel kafalı göbekli kişilerin, atın üstünde sewişen çiftlerin, 20.000 fersaha tüpsüz dalmaya çalışan watandaşın yaptığı işe atraksiyon denir. Not sanırım fidanları da resimdeki lojistik sağlamıştır. Şayet onlar sağladıysa ilk defa not verdim.