Back To Top
ÖNDER TONYALI SEÇİMLER ÖNCESİ, MEDYA DÜNYASINDAN ÇEKİLİYOR...

ÖNDER TONYALI SEÇİMLER ÖNCESİ, MEDYA DÜNYASINDAN ÇEKİLİYOR...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.9.2018
ÖNDER TONYALI SEÇİMLER ÖNCESİ, MEDYA DÜNYASINDAN ÇEKİLİYOR...
- A +

 Önder Tonyalı, sahibi olduğu Öncü Medya Grubu bünyesinde ki  televizyon , radyo ve Manşet Gazetesi'ni  Türksevenlere sattığı öğrenildi.

21 Şubat 1994'de yayın hayatına başlayan Öncü TV ile aynı yayın grubuna bağlı gazete ve radyonun  satış işlemlerinin tamamlandığı ve 15 Eylül cumartesi gününden itibaren Türkseven grubuna devredileceği öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre, her iki grup tarafından yalanlanmayan görüşmeler sonuçlandı. Önder Tonyalı ile Faruk Türkseven’in  prensipte anlaşmaya vararak üçüncü şahıslar huzurunda satış işlemlerini bir protokole bağladıkları öğrenildi.

Yapılan görüşmeler ve satış işlemleriyle ilgili Düzce kamuoyuna, her iki grup adına da hiçbir açıklama yapılmazken, 6 ay sonra yapılacak yerel seçimler öncesi Öncü medya gurubunu satılığa çıkaran Tonyalı’nın aldığı bu karar sürprizle karşılandı.

Satış işlemlerinde son dakika sürprizi yaşanmadığı taktirde İşadamı Faruk Türkseven grubunun eline geçecek Öncü TV, Radyo ve Manşet gazetelerinin nasıl bir yayın politikası izleyeceği merak edilmeye başlandı.

Yeni patron Faruk Türkseven'in, yayın grubunun başına sürpriz isimleri geçireceği öğrenildi...

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.