Back To Top
Zümrüt Sokakta Asfaltlama Çalışması Yarım Kaldı

Zümrüt Sokakta Asfaltlama Çalışması Yarım Kaldı

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -10.9.2018
Zümrüt Sokakta Asfaltlama Çalışması Yarım Kaldı
- A +

Yeni Mahalle Kapkirli arasında  başlanan asfaltlama çalışması yarım kaldı. Akçakoca Kapkirli mahallesi Zümrüt sokak sakinleri bir an önce mağduriyetlerinin giderilmesini istedi.

Yolu kullanan araçların kaldırdığı tozdan pencere açamaz, balkonlara çamaşır asamaz hale geldiklerini söyleyen semt sakinleri, yolun bir an önce tamamlanmasını istedi.

Bu yıl, yaz sezonu öncesi başlaması gereken çalışmaların şuana kadar tamamlanmaması, Zümrüt sokak sakinlerinin tepkisine neden oldu. Fen işleri müdürlüğünü defalarca aradıklarını söyleyen semt sakinleri, kimsenin ilgilenmediğini söyledi.

HELAL OLSUN, BAŞKA DA BİR ŞEY SÖYLEMİYORUM

Yolun son durumu ile ilgili Akçakoca TV’ye açıklama yapan Zümrüt Sokak sakinleri;

“ Orhangazi mahallesi Zümrüt sokak hayvan pazarı Orhangazi ( Kapkirli) mahallesi arasındaki  bağlantı yolu. Akçakoca Belediyesi fen işleri departmanına yakışıştı mı bu?  Yolu böyle bırakıp gittiler.  Geçen sene açtılar bu yolu, geçen seneden beri güneşli havada  toz toprak yağmurda çamuru çekiyoruz. Fen işlerini aradım, söyledim,  Orhangazi mahallesi muhtarını arayıp söyledim,  ellerinden gelen bu. Helal olsun başka da bir şey söylemiyorum.

AK PARTİ’Yİ BUGÜNDEN İTİBAREN DESTEKLEMİYORUM

Kesinlikle ve kesinlikle Akçakoca AK Parti  ilçe teşkilatını bugünden itibaren desteklemiyorum. Lütfen yayınlar mısınız “ siteminde bulundu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu yarım bırakılan asfaltlama işlemi o mahallede kalan ailelere yapılmış çok büyük bir ayıptır böyle bişeye insan tahammül edemez.çok yanlış yazıklar olsun akp verilen oylara sizi oraya getiren oylara lanet olsun.elinizden gelmeyen bişey değil isteseniz 1 saatte bitirirsin o yolu
yeni