Back To Top
YEMENİCİ ASFALT ÇALIŞMALARINI ANLATTTI

YEMENİCİ ASFALT ÇALIŞMALARINI ANLATTTI

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.7.2018
YEMENİCİ ASFALT ÇALIŞMALARINI ANLATTTI
- A +

 Akçakoca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Beşyol mevkiinden başlayan 2 kilometrelik Esentepe- Değirmenağzı  yolunda asfalt çalışmasını tamamladı.

Bozulan yolların onarım çalışmalarını tüm kente yayarak sürdüreceklerini belirten Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici; “ Asfalt serim çalışmalarına bizzat katıldım asfalt serici ile bsk serimi ve silindir ile çiğneme çalışması gerçekleştirdik.

Bu akşam şehrin batı girişini tamamlayıp yarın yolumuzu kullanıma açıyoruz. Ardından şehrin diğer noktalarında yol çalışmamızı devam ettireceğiz “ dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Ismail kardeşin beton dökseydi asfalta ne gerek var önü çift tekerlekli motor yerine 3 tekerlekli motor alırdın
Kuralsız 12.7.2018 - 12:46:03
Bu vizyonsuz, çapsız, boş konuşan, nezaketsiz, itici ve beceriksiz birisin sen İsmail! Başkana kaybettiryorsun! Sen git Gebekese'ye aza ol bence!
... 12.7.2018 - 08:26:09
Yol yapımı tabi güzel bişey. Her belediyenin yapması gereken, fakat şu belediye ve doğalgazda işten çıkardığın garibanların yerine köylülerini işe alman, Milli emlaktan kardeşine 13 dönüm yer alman, Özel kalem müdürünün kardeşinin oto yıkamacılıktan bi anda müteahhitliğe başlamasından bahset başkan. Bu lüks sevdanız yüzünden çok ahh aldın. Herzaman sonuns kadar AKP ve BAŞKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN. Ama Akçakoca da asla. Yeter artık arkadaşların ve köylülerin doydu birazda garibanlara bak...
Ali 7/12/2018 -
Sokaklara dandik taşları yerleştirin daha işçiler gitmeden bozulsun seçim.yaklasinca asfalt dökün artık yemezler. Huzurevi tarafına yapılan parkeden neden diğer yerlere yapılmadı halbuki söz verilmişti bundan sonra hep bu taş yapılacak diye