Back To Top
Akçakoca Kadınlar Plajında Erkek Zabıta Skandalı!

Akçakoca Kadınlar Plajında Erkek Zabıta Skandalı!

 - 13 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -10.7.2018
 Akçakoca Kadınlar Plajında Erkek Zabıta Skandalı!
- A +

Akçakoca Belediyesi tarafından çalıştırılan Kadınlar Plajına giren erkek zabıta görevlisi, plajda denize giren kadınlar tarafından büyük tepkiyle karşılandı.

Olay bu akşam saat 19.30 sıralarında gerçekleşti. Kadınlar plajında denize giren bir grup kadın, plaj alanında semaverle çay demlemek isteyince kadınlar plajında görev yapan bayan cankurtaranın müdahalesi ile karşılaştı.

Semaverle çay demlemek isteyen kadınlar belediye görevlilerinden izin aldıklarını söylemelerine karşın, görevli kadın cankurtaran kadınlar plajına erkek bir zabıta görevlisi getirdi. Plajda bulunan kadınların büyük tepkisine rağmen  rahat hareketlere semaverle çay demlemek isteyen kadınların yanına kadar giden erkek zabıta görevlisinin elinde bulunan cep telefonu ile görüntü çektiği andaki rahatlığı, erkek zabıta bu rahat tavırları kime güvenerek swrgiliyorr sorusunu akıllalar getirdi.

SUÇ UNSURU SEMAVER DEMLİK

Yaşadıkları mağduriyeti Akçakoca TV ve Akçakoca Yerel Haber whatsapp ihbar hattına ileten mağdur kadınlar; Ankara’dan tatil için geldiklerini ve Akçakoca Kadınlar Plajını rahat edecekleri için tercih ettiklerini dile getirerek; “  Sonuç olarak orası bir kadınlar plajı,  kapalı kadınlar rahat kıyafetlerle denize giriyor ve cankurtaran kadın tüm bunlara rağmen erkek zabıtayı gayet de kendini savunarak içimize kadar sokuyor resimde görüldüğü gibi.  Ben gerekli yerlere şikayet edeceğim ve bu işin peşini bırakmayacağım “ ifadelerinde bulundu.

Yorumlar

Yorumlar
Zabıtayı karalamaya çalışacağınıza onu görevlendiren müdürü neden kimse sorgulamıyor onu düşünmelisiniz ilk önce
Adam olsanız size yapılan eleştirili yorumları da yayımlardınız. Dünden beri hiç biri yayınlanmadı. İnsanlık zaten yok, mantık desen nerdeeeee... fotoğrafta açık ve net gözüküyor NEYİ çekiyorsun diye sorduğunuz şeyler eşya pılı pırtı. KİMİ sorusuna fotoğrafta hiç bir şey yok. insanları bu kadar suçlamayın. hadi siz suçladınız kendinize göre yorum yaptınız. Bu kurumda belediye başkanı sıfatlı şahıs niye personelini savunacak yazı yayımlamıyor. müdür neden ben gönderdim demiyor. 1 haftadır takipteyim. herkes bencil olmuş. kendi başına gelmediği için sessizlik içinde... zabıta arkadaşta iyi sabır varmış.
Kimi neyi çektiğini sorabilirdiniz? Yaşanan olaydaki kişiler Ankaralı siz hikayeyi güzelce kurgulamışsınız zabıta Akçakocalı bir sorsaydınız keşke. Ama sizin yaptığınız gazetecilik oluyor. Akçakoca'nın reklamına yardımcı olun kardeşim sansasyonel haber adı altında kişilere ve Akçakocaya zarar vermeyin. Kul hakkına da gitmeseydiniz keşke.
Güya kadınlar plajı böyle bi güzellik yapmışlar sağolsunlar ama bizim halkımızda normal değil plajın dibinden gecen tekne jet ski maşallah eksik olmuyor. Birde yüzsüzce el sallıyorlar ne kazanıyorlar bilemedim. Ne görmeyi umuyorlar. Artık normalleşsek keşke... bu rahatsız edici tavırları bırakında insanlar rahatca keyiflerine baksın olmaz mi?
Plajda çay demlemek nezamandır suç? Ben söyleyeyim yukarıdaki büfeden 5 liraya çay almazsan aşağıda sana çay demletmezler değil mi
Can 7/11/2018 -
Zabıta memuru neden kadınlar plajına giremesinki.Kolluk kuvveti yasal mevzuat çerçevesinde görevini yapar.Böyle bir sınırlama nerede yazıyor, bizde bilelim.Şöyle örnek vereyim.Bahse konu yerde herhangi bir asayiş olayı meydana geldiğinde, buraya erkek polis, erkek jandarma, erkek savcı giremez mi diyeceksiniz.Bu nasıl bir anlayıştır ya.Bu görevli Zabıta olduğu için mi bu yorumu yapıyorsunuz ve bunu haber yapan gazeteciler bunun için mi haber yapıyorsunuz?Şeffaf olun şeffaf.Orada çekilen fotoğraf şikayet'e konu olan malzeme.Bayanlar değil.Olayları çarptırıp haber yapmayın lütfen.Peki bu Zabıta Memuru olan arkadaş bu haberi yapanlardan şikayetçi olsa,nasıl savunacaklar kendilerini.Hiç bunu düşünme gereği duydunuz mu acaba?
rezalet!
mihriban 11.7.2018 - 09:23:58
Bu zihniyetin denizde isi ne
Oraya o resmi çekene kadar kimlerin arasından giriyor o zabıta.Bayanlar orda bayanlar plajı diye rahat hareket ediyor.Hadi birileri sözde suç işledi.Bizim kızlarımızın suçu ne.Kurunun yanında yaşı niye yakiyosunuz.Bunun için bütün yasal işlemler yapılacaktır.Kadin zabıtanın yokmu kardeşim sizin.
hakim 10.7.2018 - 23:34:32
fesatsın ya senaryo yazmayı da iyi becerirsin resime bakalım zabıta nereyi çekiyor çaydanlığı orada bayanın resiminimi çekiyor sana ikaz yapılmış anonsu duymamışşın yalan çektiğin resim herşeyi anlatıyor kim verdi bu resimi gazeteye sen senaryo belli biz laf dinlemedik zabıta geldi yok öyle değil kadınlar plajını zabıtalar bastı
AKÇAKOCA mizda tam bir turizim heyacanı farkında ligi olacak diyoruz maalesef böyle olaylarla insanları kacirtiyorlar yazık Yazık
Bu nuAk parti Belediyesi'nin zabıtası yapıyor yalnız.Bunu CHP yapsa kıyamet kopardı.
Haremlik selamlık plajmı olur.! Evinde Duşa girip serinlesin. Zabıta Belediyeler kanununun kendine verdiği yetki çerçevesinde görevini yapıyor. Plajda denize girenlerin resmini çekmiyor