Back To Top
İYİ Parti milletvekili Bahçeli’nin elini öptü

İYİ Parti milletvekili Bahçeli’nin elini öptü

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -7.7.2018
İYİ Parti milletvekili Bahçeli’nin elini öptü
- A +

 İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin elini öptü.

 27. Dönem parlamentosu, milletvekillerinin ant içme töreni için saat 14.00’da toplandı. TBMM Genel Kurulu’na, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın sağlık durumu nedeniyle ikinci en yaşlı üye sıfatıyla İYİ Parti Milletvekili Durmuş Yılmaz başkanlık Etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli , ant içme töreni sırasında salondan çıktı. Bahçeli’nin salondan çıkması esnasında ayağa kalkan İYİ Parti Milletvekili Arkaz, Bahçeli’nin elini öptü. Sosyal medyadan paylaşınan fotoğrafa yüzlerce yorum geldi...

En ilginci, ' öp babanın elini ' olanıydı..

İYİ PARTİ VE MHP ARASINDA İLK TEMAS

Seçimlerin ardından 600 milletvekili bugün Meclis'te yemin ediyor. Yemin töreninde Meclis renkli görüntülere de sahne oluyor. MHP lideri Devlet Bahçeli ve MHP'den olaylı bir şekilde ayrılıp İYİ Parti'ye geçen Koray Aydın bugün Meclis'te bir araya geldi.

Bahçeli ve Koray Aydın'ın samimi bir şekilde tokalaşmaları dikkatlerden kaçmadı. Koray Aydın Meclis'te Bahçeli'nin yanına gitti. Tokalaşmak için el uzatan kişinin Koray Aydın olduğunu gören Devlet Bahçeli şaşkın bir ifadeyle ayağa kalkarak Aydın'ın elini sıktı. Bahçeli ve Aydın'ın diyaloğu yerlerine oturduktan sonra da sürdü.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.