Back To Top
ORMANDA KATLİAM..3 ölü, 3 yaralı

ORMANDA KATLİAM..3 ölü, 3 yaralı

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -3.7.2018
ORMANDA KATLİAM..3 ölü, 3 yaralı
- A +

  Gümüşova ilçesinde, orman işçileri arasında çıkan kavgada bir kişi 3 arkadaşını pompalı tüfekle öldürdü, 3'ünü yaraladı.

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Yeşilyayla köyünde orman kesim işinde çalışan O.B. ile iş arkadaşları arasında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı.

Kavgaya dönüşen olayda O.B. yanında bulunan pompalı tüfekle 6 arkadaşlarını yaraladı.

Yaralılar, jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine ulaşan sağlık ekipleri yaralılardan 3'ünün hayatını kaybettiğini belirledi.

Yaralı 3 orman işçisi 112 Acil Servis ekiplerince Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ve Sakarya Hendek Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Jandarma ekipleri olayın ardından kaçan zanlının yakalanması için çalışma başlattı.

 Düzce Valisi Zülkif Dağlı, yaptığı açıklamada, olayın orman işçileri arasındaki kavgadan kaynaklandığını belirtti.

Gümüşova ilçesi Yeşilyayla köyü ormanlık alandaki olay sonrası gerekli incelemelerin başlatıldığını vurgulayan Dağlı, şunları kaydetti:

"Ormanlık alanda gelişen olayda kesim işinde çalışan O.B isimli şahıs, birlikte çalıştığı arkadaşlarının üzerine ateş etmiş, 3'ünün ölümüne neden olurken, 3 kişiyi de yaralamıştır. Şahıs olayın ardından alanı terk etmiş olup arama çalışmalarına devam edilmektedir."

Yorumlar

Yorumlar
Nezaket ve dürüstlük,toplumsal kuralların kırmızı çizgisidir.Bunun öğretilmediği toplumlarda,bireyler ihtiyaçlarını şiddet kullanarak karşılar.İnsan ihtiyaçları arasında cinsel ve parasal konular,ön plandadır.Namus kavramı Afrasya'da daha çok yasaklar yüzünden,cinselliğe odaklanır.Avramerika'da ise,namus,parasal vesair rakamlı ilişkilerde dürüstlüktür.Gizlilik ve şiddet,Afrasya'da yaygındır.Mahremiyet adı altında her türlü suç işlenir.Nasıl olsa birileri bir gün affedecektir.Küller soğuyanda benzeri suçlar yeniden işlenir.Üç ormancı komşumuza rahmet,yaralılara acil şifa ve öfkeli katile ACİLEN teslim olması,tüm gerçeklerin yayınlanmasını dileriz.