Back To Top
Giydiği tişört yakalattı

Giydiği tişört yakalattı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -30.6.2018
Giydiği tişört yakalattı
- A +

Düzce'de sosyal medya üzerinden uyuşturucu kullanımını özendirici tişört giyerek paylaşım yapan ve bu yolla uyuşturucu ticaret yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı

 Düzce'de sosyal medya üzerinden uyuşturucu kullanımını özendirici tişört giyerek paylaşım yapan ve bu yolla uyuşturucu ticaret yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Düzce Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yürütülen çalışmalar neticesinde, kent merkezinde uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen bir kişi takibe alındı.

Üzerinde uyuşturucu maddenin logosu bulunan tişört giyerek dolaştığı, sosyal paylaşım sitelerinde bu tişört ile çekilmiş fotoğraflar paylaşarak uyuşturucu kullanımını özendirdiği tespit edilen şüpheli, kullandığı aracın durdurulması sonucu yakalandı. 

Gözaltına alınan şüpheli, emniyetteki sorgusunun ardından çıkarıldığı hakimlikçe "uyuşturucu madde ticareti yapmak ve uyuşturucu madde kullanımını özendirmek" suçundan tutuklandı. 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.