Back To Top
PİRİ REİS‘TE MEZUNİYET ÇOŞKUSU YAŞANDI

PİRİ REİS‘TE MEZUNİYET ÇOŞKUSU YAŞANDI

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -20.6.2018
PİRİ REİS‘TE MEZUNİYET ÇOŞKUSU YAŞANDI
- A +

Akçakoca Piri Reis Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen mezuniyet töreninde mezun olan öğrenciler keplerini havaya atarak mezuniyetlerinin tadını çıkardılar.

 Akçakoca Piri Reis Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen mezuniyet töreninde mezun olan öğrenciler keplerini havaya atarak mezuniyetlerinin tadını çıkardılar.

Pazartesi akşamı saat 17:30 sularında Okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine Okul Müdürü,  okul yöneticileri ve öğretmenleri,ve  yanı sıra öğrenci velileri katıldı.

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, Hüsamettin Emanet ve Mustafa Yanmaz dahil, gülümseyen insanlar, açık hava
Mezuniyet töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı.Törenin açılış konuşmasını Okul Müdürü  Özcan Kasım yaptı. “Geleneksel olarak düzenlediğimiz 2017-2018 eğitim-öğretim yılı mezuniyet törenimize hepiniz hoş geldiniz. Bu günün haklı gururunu yaşayan, kalpleri heyecanla çarpan siz velilerimizi, öğrencilerimizi ve yakınlarını tebrik ediyorum. Değerli velilerimiz, emanet olarak aldığımız değerli evlatlarımızı idarecilerim, öğretmenlerim, personelim ile hizmet ederek onların kendinden daha emin, ne istediğini bilen, hedefleri için cesaretle hareket eden, bilgili, görgülü, yaşamı seven, yaşatmayı görev bilen, sevgi dolu bireyler olarak, sizlere büyük bir mutluluk ve heyecan içerisinde tekrar takdim ediyorum.

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

Okulunuzu, bizleri ve ailelerinizi en iyi şekilde temsil edeceğinize olan inancım tamdır. Değerli gençler, bütün toplumların ve ulusların umutları ve güvenceleri genç nesillerdir. Elbette bizim de geleceğimiz ve güvencemiz sizlersiniz. Bu gerçeği Mustafa Kemal Atatürk “Bütün umudum gençliktedir” diyerek ülkeyi ve bütün değerlerini gençlere emanet ederek göstermiştir. İnanıyorum ki, sizler de umutları ve güveni boşa çıkarmayacak, ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyine çıkaracaksınız. Buna bütün kalbimle inanıyorum.Bu günün bizlere yakışır, düzeyi yüksek, mutlu bir anı olarak hepimizin belleklerinde yer almasını temenni ediyorum.

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, ayakta duran insanlar
 Bu güzel günde bizleri yalnız bırakmadığınız ve onurlandırdığınız
Okul birincisi okul kütüğüne çivi çaktı,Mezun olan 50 öğrenciye belgelerinin verilmesinden sonra kep töreni gerçekleştirildi.Öğrenciler büyük coşku ile keplerine havaya attı.
Kep atma töreninin ardından öğrenci velilerine ve misafirlere pasta ikramı yapıldı.

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, ayakta duran insanlar, şapka, gözlük ve takım elbise

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.