Back To Top
HEPSİ OY PEŞİNDE... FINDIKÇI PERİŞAN OLMUŞ KİMİN UMURUNDA

HEPSİ OY PEŞİNDE... FINDIKÇI PERİŞAN OLMUŞ KİMİN UMURUNDA

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -18.6.2018
HEPSİ OY PEŞİNDE... FINDIKÇI  PERİŞAN OLMUŞ KİMİN UMURUNDA
- A +

Bayramın 2’inci günü Akçakoca bölgesinin etkisi altına alan dolu yağışı ile birlikte başlayan şiddetli fırtına büyük hasara neden oldu.

 Fırtına sabahı bahçelerini kontrole giden fındık üretici gördüğü manzara karşısında şaşkınlığını gizlemezken, meydana gelen hasarın tahmin edilenin de ötesinde olduğu ortaya çıktı.

 Yaşanan fırtına felaketinin üzerinden 3 gün geçmesine rağmen ne AK Parti Düzce milletvekillerinden ne de muhalefet partisi temsilcilerinin ağzından tek bir kelam çıkmadı. Bırakın meydana gelen felaketin boyutları hakkında bilgi vermeyi, bir geçmiş olsunu bile çok gördüler üreticiden.

24 Haziran seçimlerine kısa bir süre kala vatandaşın oyunu almak için kapı kapı dolaşan milletvekili adaylarını bu duyarsızlığı, fındık üreticine ; “ ölmüşüz de ağlayanımız yok!“  sözünü hatırlattı.

Yorumlar

Yorumlar
mustafa berkay 27.6.2018 - 16:25:44
bu millete müstehak üzülürsem adam değilim fındıkçıyı çaycıyı çiftçiyi bu hale getiren akp adamlar giresun ve orduda %65 rizede %77 trabzonda %70 oy verenlerde bu adamlar üzülürsem adam değilim herkes hakettiğini yaşar artık fındık çay haberi gördüm mü kanal değiştiricem sizde mutlu mesut beleş kek beleş çay için
fındıkçı da kendini düşünüyor sanki vatan millet için fındık yetiştiriyor.
Mustehaktir hiç ağlayıp sızlamasınlar geçen gün montofonun biri fındık 1 tl bile olsa devam diyor üstüne para da alsınlar az bile yapıolar