Back To Top
AKÇAKOCA SAHİLLERİ ŞENLENDİ...

AKÇAKOCA SAHİLLERİ ŞENLENDİ...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.6.2018
AKÇAKOCA SAHİLLERİ ŞENLENDİ...
- A +

 

Batı Karadeniz bölgesi Akçakoca sahilleri tıklım tıklım tatilcilerin akınına uğradı.3 günlük Ramazan tatilini fırsat bilen tatilciler,otel ve pansiyonları doldurdu.

Batı Karadeniz bölgesi Akçakoca’da 30 km lik sahil şeridinde kumsallar tıklım tıklım doldu. Ramazan Bayramı namazı sonrası plajlara akın eden turistler tatilin tadını çıkarmaya başladı. Bayramın ilk günü kumsallar dolarken, pansiyon ve otellerde doluluk oranı yüzde yüze çıktığı belirtildi.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Öncelikle tatile ilçemize gelen yerli ve yabancı tüm turistlerin bayramlarını kutladı.

Yemenici, Otel ve Pansiyonlarda doluluk oranının yüzde yüze ulaştığını belirterek’’İlçemizde Ramazan Bayramı öncesi tüm işletmeler ve Belediyemiz hazırlıklarını tamamladı.4 Günlük tatil ilçemizde belirgin şekilde hissediliyor. İlçemizin tanıtımı için tüm çabaları gösterdik. Ayrıca bu sezon sahillerde boğulma olaylarına yönelik tüm tedbirleri Belediye İtfaiye ekiplerimiz ve Özel idaremiz tarafından alındı. Bu sezon güvenlik önlemlerini tam anlamıyla artırdık’’diye konuştu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.