Back To Top
Camilerde Bayram Temizliği

Camilerde Bayram Temizliği

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.6.2018
Camilerde Bayram Temizliği
- A +

Belediye Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, ilçe genelinde bulunan ibadethanelere yönelik temizlik çalışmaları tamamlandı.

Ramazan Bayramı öncesi camilerin genel bir temizliği yapılarak vatandaşların hizmetine sunuluyor. Camilerin genel temizliği kapsamında ilçe genelindeki tüm camilerin temizliği yapıldı.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici “Bu uygulama gerek bizler için, gerek halk için güzel bir uygulama. Belediyemiz tarafından yapılan bu çalışma ile camilerimiz daha temiz oluyor. Etrafın temizliği de yapılıyor. Halkımızın nezdinde olumlu tepkiler alıyoruz. Önemli olan halkımıza ihtiyaç olunan noktada hizmeti götürebilmek. Bu hizmetimiz bayramdan sonrada belirlenen plan çerçevesinde devam edecektir” diye belirtti.

Yorumlar

Yorumlar
Vatandaş 15.6.2018 - 15:48:31
Sayın başkan teşekkür ederiz de bu cami görevlileri ne iş yapar günde 5 vakit namaz toplasan 2.5 saat bunun dışında yan gel yat oh ne ala var mı böyle para kazanmak iyi de maaş alıyorlar ayrıca eksraları da var ölü yıkarlar para okuma yaparlar para sela okurlar para birde zarfın içine bakarlar ne koymuşlar diye para çoksa ses gür çıkar otursunlar temizlesinler camileri yok böyle bedava yaşamak alıştırmayın