Back To Top
Parti Gözetmeksizin Herkesimi Kucaklıyor

Parti Gözetmeksizin Herkesimi Kucaklıyor

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -13.6.2018
 Parti Gözetmeksizin Herkesimi Kucaklıyor
- A +

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Milletvekili Adayı Zafer Teber, seçim gezileri arasında Düzce Merkez’de diğer siyasi partilerin açmış oldukları stantları gezdi

Seçim çalışmaları kapsamında bir takım gezilerde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Milletvekili Adayı Zafer Teber, Krempark Avm civarındaki esnafları ziyaret ederken stant açmış diğer siyasi partilerin stantlarına uğradı ve başarılar diledi.

24 Haziran genel seçimler öncesinde partisinin ve kendisinin neler yapabileceklerini ve projelerini anlatmak için köşe bucak dolaşan Teber, esnaf ziyaretleri kapsamında dolaşırken Krempark Avm’nin önüne açılmış olan Milliyetçi Hareket Partisi, İyi Parti ve Ak Parti’nin stantlarında görevlerini yapanlarla tokalaşarak çalışmaların nasıl olduğu hakkında bilgi aldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Milletvekili Adayı Zafer Teber özellikle şikayet var mı şeklinde ki sorusuna “ Biraz oluyor. Müzikten şikayet ediyorlar” şeklinde cevap aldı. Seçim çalışmaları kapsamında şehrin altını üstüne getiren Teber, parti gözetmeksizin her kesime ulaşıyor. Stand görevlileriyle kısa da olsa biraz konuşma fırsatı buldu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.