Back To Top
CHP ilçe yönetimi gaflet içinde…

CHP ilçe yönetimi gaflet içinde…

 - 7 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.6.2018
CHP ilçe yönetimi gaflet içinde…
- A +

Ömer Başar başkanlığındaki CHP ilçe yönetimi, İlçe Seçim Kurulu tarafından 24 Haziran seçimlerinde propaganda amaçlı kullanılmak üzere tahsis ettiği 21 billboardı AK Parti’ye hediye ettiği ortaya çıktı.

Akçakoca CHP İlçe Yönetimi, 24 Haziran seçimleri için belediyeye ait olan ve propaganda izini verilen yerlere asılacak afişler için İlçe Seçim Kuruluna bilerek müracaat yapmadığı iddia edildi.

CHP kaynaklarından alınan bilgiye göre, Akçakoca Belediyesi’ne ait ihaleyle özel bir işletme devredilen şehir içindeki billboardlarda 24 haziran milletvekili seçimlerine giren bütün partiler yerlerini alırken, ilçe seçim kurulu tarafından CHP’ye tahsis edilen 21 billboard yerini CHP’nin talep etmemesi üzerine AK Parti’ye tahsis edildiği öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde İlçe Seçim Kurlunda yapılan toplantıya AK Parti, MHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi yöneticileri katılmış, İlçe Seçim Kurulu tarafından gösterilen Akçakoca caddelerindeki billboardlarda yer alacaklarını beyan etmişlerdi.  Hâkim huzurunda yapılan toplantıda hiçbir CHP yöneticisinin yer almaması CHP tabanında şaşkınlıkla karşılanmıştı.

Skandal olarak değerlendiren bu durum CHP içinde büyük bir huzursuzluğa neden olurken, Ömer Başar başkanlığındaki ilçe yönetiminin, Zekeriya Tozan ile birlikte mi hareket ediyor sorularını akıllalar getirdi.

Bilindiği gibi CHP genel merkezi tarafından Zafer Teber’in 1’inci sıra aday gösterilmesinden sonra Zekeriya Tozan ve bir gurup CHP il yöneticisi partiye bayrak açarak  istifa etmişti.

Ortaya çıkan skandalla ilgili olarak CHP ilçe yönetiminin nasıl bir açıklama yapacağı merak edilirken, skandalı öğrenen partililer, Cumhurbaşkanı adaymız Muharrem İnce Akçakoca'ya kadar geldi çalışmalarmıza destek verdi, bizim yönetimimiz ise ona bir billboardı bile çok gördü yorumu ile tepkilerini dile getirdiler.

Yorumlar

Yorumlar
sokaklarda eskiye gore chp konusan okadar cokk i geliyoruz diyorlar
oktay öztürk 12.6.2018 - 19:43:05
bence ömer başar beklenen acı akıbeti şimdiden görmüş... dümeni akp ye kırmış...chp den bir halt olmayacağını anlamış gibi bir hali var garibimin...
temel karadeniz 12.6.2018 - 18:11:35
ömer başar seçimin sonucunu şimdiden görmüş...sigarayı derin derin çekiyor...ne yapsın adam...süpermen değil ki...iyi parti de aynı...sesleri solukları kesildi...oysa ne havaya girmişlerdi ya...bilgehan, behçet, yazık oldu size...bir umutla yola çıkıp, kıç üstü yere oturmak böyle olsa gerek...cümbüş ittifakını ne fetöcüler, ne de kandilin ekibi kurtaramadı...kandile bomba yağıyor...büyüksün REİS RTE...
h.deniz 12.6.2018 - 18:04:28
parti de sıfırı tüketmiş, muharrem ince de....ömer başar ne yapsın... boşa para harcamamış, akıllı adam...bence tebrik edilmeli...
bitmiş chp ye ömer başar ne yapsın kardeşim....bu saatten sonra chp yi ne ömer başar kurtarabilir, ne de muharrem ince...bırakın bu boş muhabbetleri...ne demişti muharrem bir konuşmasında...adam 7 kere seçime girdi, yedisinde de seni yenmiş...bu da sekizinci olur...kendi partisinde genel başkan olamayanı, millet cumhurbaşkanı, zaten yapmaz...chp genel merkezi de bunu bildiği için şimdiden havlu atmış durumda...24 haziran gecesi, şimdiden herkes kendini, reis ve cumhur ittifakının bayramına hazırlasın...sonra hayal kırıklığı falan yaşamayın....size şimdiden söylemiş olayım....hiç boşuna zırlamayın...
ad soyad 12.6.2018 - 17:21:15
gazeteciye para indir ömer abi
billboar, bayraklar gereksiz çevre kirliliği yaratıyor; kimseyi etkilemez.