Back To Top
AYAZLI İFTARINA YÜKSEK KATILIM

AYAZLI İFTARINA YÜKSEK KATILIM

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.6.2018
AYAZLI İFTARINA YÜKSEK KATILIM
- A +

‎ Ayazlı Mahallesi Yardımlaşma Kültür Turizm Ve Eğitim Derneği tarafından organize edilen Ayazlı mahallesi iftarına katılım yüksek oldu.

 Ayazlı Mahallesi Yardımlaşma,Kültür , Turizm ve Eğitim Derneği tarafından Kandil gecesi iftar programı düzenlendi.

 Ayazlı İmam Hatip Lisesi bahçesinde yapılan iftar programına Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenci, AK Parti Milletvekili adayı Numan Çabuk, İyi Parti İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum, AK Parti İlçe Başkanı Dergah Akça ve mahalle sakinleri katıldı.

Ayazlı mahallesi sakinleri dernek tarafından düzenlenen iftar yemeğinde birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

Dernek yetkilileri, ilk kez böyle bir iftar programı düzenlendiğini belirterek’’Ayazlı mahalle halkımız bir araya geldik,bu ilk oldu bu birlikteliği sürdüreceğiz ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar

Yorumlar
Kapısı bacısı diye İMG TOPLUYORLAR BİDE BAHÇEDE HALİ SAHA VAR . BAŞKA OKUL BAHÇESİNDE TOP OYNARKEN OGLUM DÜŞÜP ÖLÜM TEHLİKESİ GEÇİRDİ . ÜSTELİK HASTANESİNDE HİÇ BİR CİHAZ YOK DÜZCEYE GÖTÜRDÜLER BAKANLIK TARAFINDAN FUTBOL VE BASKET ALANLARI DÖŞENMESİ GEREKİYORMUŞ . AKÇAKOCADAKİ YÖNETİCİLERİ ALLAHA HAVALE EDİYORUM . BİZİM GÜCÜMÜZ YETMET ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN SİZİ BEN OĞLUMU GÖRENE KADAR GİDEMEYİP DÜZCEYE NASIL DÖRT DÖNDÜYSEM EVDE ALLAH DA O YETKİLİLERİ DÖRT DÖNDÜRSÜN .