Back To Top
15 TEMMUZ PARKI MÜTEAHHİDİ İFLAS MI ETTİ?

15 TEMMUZ PARKI MÜTEAHHİDİ İFLAS MI ETTİ?

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -17.5.2018
 15 TEMMUZ PARKI MÜTEAHHİDİ İFLAS MI ETTİ?
- A +

Değirmenağzı bölgesinde ikamet eden  vatandaşların 15 Temmuz Şehitler Parkı ile ilgili sosyal medyada yaptığı paylaşım çok konuşulmaya başlandı.

Bölgede yaşayan vatandaşların sosyal medya üzerinden paylaştıkları park fotoğraflarında hiçbir çalışma yapılmadığı gözlenirken,  belediye tarafından yapılan önceki açıklamalarda  parkın bu sezon vatandaşların hizmetine sunulacağı söylenmişti.

Haftalardır  parkta hiçbir çalışma olmadığını söyleyen semt sakinleri,  “ Ne oldi, Mütayit mi kaçti uşağum? “ diye sordular…

Alınan bilgiye göre, Akçakoca Belediyesinin en prestijli projelerinden biri olan 15 Temmuz Şehitleri Parkını yapan müteahhittin iflas ettiği ve parkı gününde teslim edemediği için cezalı duruma düştüğünü iddia edildi.

Belediye kaynaklarından alınan bilgiye göre ise; parkın teslim süresini aşan ve cezalı durma düşen müteahhidin sözleşmesini tek taraflı olarak fesih etmeyi düşünen belediye yönetiminin, sözleşmeyi hukukçulara incelettiği ve önümüzdeki haftalarda parkla ilgili yeni bir yol haritası belirleyeceği öne sürüldü.

Yorumlar

Yorumlar
karadeniz 17.5.2018 - 16:07:13
SALDIM CAYIRA MEVLAM GAYIRA
Vatandaş 17.5.2018 - 13:36:00
Para yoksa suya birkaç vergi daha koyabilirsiniz nasıl olsa vatandaş su kullansada kullanmasada alıyorsunuz
Çok ihtiyacımız var parka iş yok işşş