Back To Top
İYİ Parti’den Salı Pazarı Çıkarması

İYİ Parti’den Salı Pazarı Çıkarması

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.5.2018
 İYİ Parti’den Salı Pazarı Çıkarması
- A +

İYİ Parti İlçe Teşkilatı  Düzce  milletvekili aday adayları ile beraber Salı pazarı esnafını  ve vatandaşları  ziyaret etti.

Sohbet eşliğinde geçen ziyarette bazı esnaflar ve Pazar yerine gelen vatandaşlar çok sıkıntı çektiklerini söyledi.

İYİ Parti Akçakoca İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum, Milletvekili aday adayları Yunus Özay Er, Niyazi  Kavakoğlu, Demet Günday ve Kadir Uçar ile birlikte Pazarcı esnafının ve vatandaşların  dertlerini dinlerken,  24 Haziran seçimleri için vatandaştan destek istediler.

İYİ Parti  milletvekili Yunus Özay Er;  “Seçim ziyaretlerimiz kapsamında pazarcı esnaflarımızla kucaklaşmak, sorunlarını dinlemek amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdik. Biz  halkın içinden biriyiz. . Allah’ın izniyle   24 Haziran sonrası İYİ’likcilerin güneşi doğacak, Her şey daha İYİ olacak“ dedi.

 

Yorumlar

Yorumlar
çuhalılı 17.5.2018 - 15:12:53
hasan çakır kardeşim haklı aynen katılıyorum . meral akşener bir proje yurtta sulh cihanda sulh darbeden önceki konuşmalarından . nerden biliyordu.
hasan çakır 16.5.2018 - 19:04:25
adını yazmaya korkan kardeş....benim hangi söylediğim yanlış...selo serbest kalsın diyen meral, merali fetö destekliyor diyen koray...yalan söylüyorsam ispatla....benim dediklerimi internetten bir tıkla bulabilirsin...alemi mal mı sandın, a kardeşim....
hasan çakır bir tek sen akıllısın. akp selo'yu bırakacak, fetö'ye ne istediye veren kimdi? hâlâ aklınız başınızda değil.
hasan çakır 15.5.2018 - 20:48:43
iyi partili meral abla, pkk lı selehattin demirtaşın hapisten çıkmasını istiyor...kim iyi partiye oy verecek...koray aydın meralin fetö destekli olduğunu söylüyor...siz hakikaten kafayı yemişsiniz ya... neyse 24 haziran dan sonra aklınız başınıza gelir...