Back To Top
ŞAMPİYON PASAJ GENÇLİK

ŞAMPİYON PASAJ GENÇLİK

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.5.2018
ŞAMPİYON PASAJ GENÇLİK
- A +

 Akçakoca Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen Kaymakamlık Köyler, Mahalleler ve Özel Kuruluşlar Voleybol Turnuvasını Hakan Öztaş’ın sponsorluğunu yaptığı Pasaj Gençlik kazandı.

Köyler, mahalleler ve özel kuruluşlarından kurulu 8 takımın katıldığı 2 gruba ayrılan turnuvanın finalinde Pasaj Gençlik ile Yeşilköy takımları  Akçakoca Kapalı Spor Salonunda karşı karşıya geldi.

5  set üzerinden oynan karşılaşmada turnuvanın en iddialı takımı ve Hakan Öztaş’ın başkanlığını yaptığı Mahzen Net arkasına aldığı büyük seyirci desteği ile Yeşilköyü set vermeden 3-0 yenerek turnuvanın şampiyonu oldu.

Karşılaşma sonrası bir açıklama yapan Pasaj Gençlik takımının başkanı ve sponsoru Hakan Öztaş; “ Pasaj Gençlik finalde 3-0 galip gelerek turnuvayı set vermeden adini tarihe yazarak kazanmıştır. Bu başarı inancın azmin ve kardeşliğin başarısıdır bizi destekleyen tüm taraftarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu turnuvayı karnaval havasına cevirdik çok mutluyuz teşekkürler Akçakoca, bu çocuklar bizim çocuklarımız, Akçakoca’nın evlatları bunu unutmayalım” dedi.

Yorumlar

Yorumlar
ŞAPMİYON ne oluyor.! ŞAMPİYON olmaya yakın demekmi.?