Back To Top
AKÇAKOCA BELEDİYESİ, 2- AKÇAKOCA KAYMAKAMLIĞI, 0

AKÇAKOCA BELEDİYESİ, 2- AKÇAKOCA KAYMAKAMLIĞI, 0

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -7.5.2018
AKÇAKOCA BELEDİYESİ, 2- AKÇAKOCA KAYMAKAMLIĞI, 0
- A +

 Akçakoca Belediyesi voleybol takımı, Akçakoca Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen Kurumlar Arası Kaymakamlık Voleybol Turnuvasında bir üst tura çıktı.

Turnuvaya Denizbank galibiyeti ile başlayan Akçakoca Belediyesi, Akçakoca Kapalı Spor Salonunda Akçakoca Kaymakamlığı ile karşı karşıya geldi. Dostluk içinde geçen karşılaşmayı Akçakoca belediyesi kazandı.

Başkan Cüneyt Yemenici’nin, Bakanlar Faruk Özlü ile Veysel Eroğlu’nun Düzce ziyaretlerinden ötürü izleyemediği maça Başkan Yardımcısı Ali Direk ile başlayan Akçakoca Belediyesi, Her iki sette de üstün bir oyun ortaya koyarak rakibini 2-0 yenerek bir üst tura çıktı.

Oynadığı 2 müsabakada da rakiplerine set vermeden ikide iki yapan belediye,  B gurubundan ikinci gelen takımla final aşkına yarı final müsabakası yapacak.

Akçakoca Belediyesinin yarı final müsabakası 14 Mayıs Pazartesi akşamı oynanacak.

Yorumlar

Yorumlar
vatandaş.... 8.5.2018 - 09:02:20
kimin parasıyla kime prim veriyorsunuz. su parası adı altında aldığınız saçmasapan bahaneleri öne süren haraçlarla mı. belediyenin hizmetleri dışında benim paramla dağıttığı hiçbir parayı helal etmiyorum..