Back To Top
Hiç mi utanmıyorsunuz.!

Hiç mi utanmıyorsunuz.!

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.4.2018
Hiç mi utanmıyorsunuz.!
- A +

 Çöpleri çöp kutusuna atmak varken, gelişigüzel dağıtarak bu çirkin görüntünün altına imza atan yada atanlar..!

Sen yada siz, Akçakocalı olamazsınız.!

Bu resmen yaşadığın yere saygısızlıktır..!

Hiç mi medeniyet görmediniz, bu kadar mı insani değerlerinizden feragat ettiniz..!

Akçakoca'ya ayıp ediyorsunuz, çevrenize ayıp ediyorsunuz, sabah akşam koca bir ilçeyi temizlemek için didinen temizlik görevlisi emekçilerimize karşı ayıp ediyorsunuz.

"İçimizdeki İrlandalılar" gibi davranmayın.!

İnsan olun biraz insan.!

Aytekin Seçkin

Yorumlar

Yorumlar
Mehmet Ali D. 14.4.2018 - 22:40:51
Aytekin gönlümüze tercüman oldun. Helal olsun sana kardeşim. Lakin, önce eğitim , illa ki eğitim. Yazık, bölgeye yazık, geleceğimize yazık, turizme yazık. Herkes üzerine düşeni yapsa, elini taşın altına koysa fena mı olur arkadaşlar. Ama nerde. Oturduğumuz yerde izlemekle yetiniyoruz. Ne olur sahip çıkalım bu memlekete. Daha fazla sahip çıkalım üzerimize düşeni yapalım arkadaşlar.
Burhan Yılmaz 14.4.2018 - 21:24:06
Yahu, ne komik, ne kompleksli insanlarsınız be. Aytekin kardeşimiz Akçakoca demiş, çevreye saygı demiş, emekçiye saygı demiş, insani değerlerden bahsetmiş. İsmini açıklayamayan bir okuyucumuzda aklınca edebiyat yapmış, aslına bakarsanız bir şey yazmaya çalışmış ama anlayamadık. Özür dileriz. Cahilliğimize verin... Yetmemiş, içimizdeki İrlandalıları merhamet, nezaket, medeniyet örneği yapmış. Artık içimizdeki irlandalılar sözünde nasıl bir anlam çıkardıysanız. Of akçakocam of. senin kaderin mi bu ne. senin için çırpınanlar, birde böyle anlamsız boş yaklaşımlara maruz kalırlar. Aytekin kardeşim. Tek cümle. Yüreğimize gönlümüze tercüman oldun. O kendine has efendiliğin ve saygılı uslubunla bence söyleyeceğin söyleyeceğimiz daha çok şey var. Neyse, umarız bu örnekleri görmek nasip olmaz bir daha. Herkes yaşadığı yere sahip çıksın. Yeter ki Akçakocam iyi olsun. tek derdimiz o bizim.
Aytekin Seçkin; öncesinde, "ya da" ayrı yazılır. Sonrasında; Akçakocalılık tamda budur. İçinizdeki İrlandalılara hiç suç bulmayın, keşke o İrlandalılardan bir parça merhamet, nezaket, medeniyet kapabilseniz.