Back To Top
9. Açık Kapı Uygulaması Gerçekleştirildi

9. Açık Kapı Uygulaması Gerçekleştirildi

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -31.3.2018
9. Açık Kapı Uygulaması Gerçekleştirildi
- A +

Akçakoca Yerleşkesi’nde “9. Açık Kapı Uygulaması Gerçekleştirildi

 Şeffaf ve katılımcı bir yönetim kültürü oluşturabilmek amacıyla Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar tarafından hayata geçirilen “Açık Kapı Uygulaması” Akçakoca Yerleşkesi’nde gerçekleştirilmeye devam ediyor.

Akademik ve idari personeller ile öğrenciler başta olmak üzere tüm paydaşların Akçakoca Yerleşkesiyle ilgili düşüncelerini, gözlemlerini, tespitlerini, eleştirilerini, önerilerini dinlemek ve çözüm yolları geliştirmek amacıyla düzenlenen 9. Akçakoca Açık Kapı Günü’nde, Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Muammer Mesci ile Akçakoca Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üy. Seyda Faikoğlu ve Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üy. Ahmet Hüsrev Çelik Düzce Üniversitesi mensuplarını makamında ağırladı.

Öğrencilerin, öğretim elemanlarının, idari personellerin ve tüm paydaşların Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi, Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu, Akçakoca Meslek Yüksekokulu ile ilgili düşüncelerini, görüşlerini ve iyileştirme önerilerini dinleyen; Doç. Dr. Muammer Mesci, Dr. Öğr. Üy. Ahmet Hüsrev Çelik ve Dr. Öğr. Üy. Seyda Faikoğlu kendilerine iletilen konular hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Öğrenciler ve tüm personelin fikir ve düşüncelerinin kendileri için değerli ve önemli olduğunun dile getirildiği görüşmelerde,  “Değer Üreten”  ilkesi ile hareket edildiğine vurgu yapılarak, Düzce Üniversitesi’nin, öğrencilerin ve personelin gelişimi için herkesle uyum içerisinde çalışılmasının önemine değinildi.

Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar'ın önderliğinde hayata geçen Açık Kapı Uygulaması’nın Akçakoca Yerleşkesi’ne olumlu katkıları olduğu görüşü etkinliğe katılanlar tarafından ifade edildi. Açık Kapı Uygulaması’na katılan mensuplar; kendilerini Düzce Üniversitesi’nin değerli bir üyesi ve parçası olarak karar alma ve kararların uygulanması sürecine dahil edildiklerini hissettiklerini belirterek, bu uygulamanın başlatılmasında ve uygulanması sürecinde fikri, emeği ve yüreği olan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’a ve Yerleşke yöneticilerine teşekkür ettiler. 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.