Back To Top
Bahaettin Güçlü İlkokulu Bayanlar Voleybol Turnuvası Sonuçlandı

Bahaettin Güçlü İlkokulu Bayanlar Voleybol Turnuvası Sonuçlandı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -31.3.2018
 Bahaettin Güçlü İlkokulu  Bayanlar Voleybol Turnuvası Sonuçlandı
- A +

Akçakoca Bahaettin Güçlü ilkokulu veliler arası voleybol turnuvası sonuçlandı. Üç set üzerinden oynanan karşılaşmada rakibi 2/B’yi 2-1 yenen 2/A şampiyon oldu.

Veliler arası sosyal dayanışmayı güçlü tutmak amacıyla okul müdürü Rıdvan Şahin desteğiyle düzenlenen 4 takımlı bayanlar turnuvası renkli görüntülere sahne oldu.

Başta sporcular olmak üzere, karşılaşmaları izlemeye gelen seyirci ve annelerine alkış tutmak için türbinlerde yerini alan öğrenciler ve öğrenci velilerinin çok eğlenceli geçtiği görüldü.

4 takımın katıldığı ve finale kalen 2/A ile 2/B arasındaki müsabaka çetin geçti…

Üç set üzerinden oynanan karşılaşmanın ilk setini 25 – 8 açık farkla alan 2B bayan takımı  2. Sette aynı başarıyı gösteremeyerek seti 2/A 18-25 kazandı.

Final setinde de rakibine 15- 12 lik üstünlük sağlayan  Meral Yemenici- Semra Duru Korkusuz-Leyla Güçlü-Arzu Çalı-Ayfer Ünal ve Aslı Varişli dan oluşan ve 4 aydır bu turnuvaya hazırlandığı öğrenilen  2A karşılaşmayı kazanarak şampiyon oldu.

Feruzan Kalyoncu -Esra Vural- İnci Denizgezen- Ebru Çakir- Aslı Akın ve Sevgi Saldık ‘tan oluşan ve final müsabakasına dahi antrenman yapmadan çıkan 2B ikinci oldu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.