Back To Top
15 yaşındaki Mehmet Bağatır, kanyonda ölü bulundu

15 yaşındaki Mehmet Bağatır, kanyonda ölü bulundu

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.3.2018
15 yaşındaki Mehmet Bağatır, kanyonda ölü bulundu
- A +

 Bolu’nun Kıbrısçık ilçesinde dün babasıyla hayvan otlattığı sırada kaybolan 15 yaşındaki Mehmet Bağatır, kanyonda ölü bulundu.

Alınan bilgiye göre, dün öğle saatlerinde Dokumacılar köyü Kölekayası mevkisinde babası Davut Bağatır ile küçükbaş hayvan otlatmaya giden 15 yaşındaki lise 1. sınıf öğrencisi Mehmet Bağatır, bir süre sonra hayvanları toparlamak için gittiği Kesler bayırı mevkisinde ortadan kayboldu.

Yanından uzaklaşan oğlunun uzun süre gelmemesi üzerine Davut Bağatır, köylülere, AFAD ve jandarma ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler ve köylüler, çocuğun bulunması için bölgede çalışma başlattı.

Yapılan çalışma sonuç vermeyince aramalara sabah yeniden başlandı.

Aramalara katılan köylüler, Mehmet Bağhatır’ın cansız bedenini, kaybolduğu mevkinin alt tarafında yer alan yaklaşık 50 metre derinlikteki Dokumacılar Kanyonu’nda buldu.

Olay yerine gelen cumhuriyet savcısı tarafından yapılan incelemenin ardından Bağatır’ın cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Abant İzzet Baysal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Merkezi Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.