Back To Top
İyi ki varsın Hikmet Başkan! Sayende…

İyi ki varsın Hikmet Başkan! Sayende…

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.3.2018
 İyi ki varsın Hikmet Başkan! Sayende…
- A +

Haftalardır ortalarda görünmeyen AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Dergah Akça, il başkanı Keskin’in Akçakoca’ya yaptığı ziyaret esnasında yeniden ortaya çıktı.

AK Parti İlçe başkanı olduğu günden beri basından köşe bucak kaçan ilçe başkanı Dergah Akça,İl başkanı Hikmet Keskin’in ilçe merkezine yaptığı ziyarette görmek nasip oldu.

Ne bayramda ne seyranda, ne düğünde ne cenazede ne de Akçakoca’yı yakından ilgilendiren meselelerde suskun kalarak  bugüne kadar hiç açıklama yapmayan Dergah Akça’nın neden böyle bir yol izlediği  merak edilirken..

Parti çalışmalarından daha çok özel işleriyle ilgilendiği eleştirilerine muhatap olan Akça’yı İl başkanı Hikmet Keskin’in yanında görenler, “ iyi ki varsın Hikmet Başkan! Sayende başkanımızı görmek nasip oldu “ yorumunda bulundular.

Yorumlar

Yorumlar
Vatandaş 14.3.2018 - 16:54:13
Sayın Hikmet başkan bu dönemde açılan içkili mekanlar içki satış yerleri had sahfaya ulaştı çuhallı sahilinde lokantalar önüne vatandaş yürüyüş yollarına masalar atılmış içkiler yudumlanırken aynı zamanda devletin kumsalı işgale edilmiş canlı müzik adı altında kumsala masalar kurulmuş içkiler kırla vatandaş bunların arasında ailesiyle çoluk çocuk gezmeler yapıyor yazıktır günahtır reis bu durumu görse yada bu resimler yollansa hiçde hoşnut olmayacaktır akrabalara kıyak yapalım derken parti ne kadar zarar görüyor bilginizolsun