Back To Top
SKY TOWER DELUX OTELDE NELER OLUYOR?

SKY TOWER DELUX OTELDE NELER OLUYOR?

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.2.2018
SKY TOWER  DELUX OTELDE NELER OLUYOR?
- A +

SKY TOWER DELUXE HOTEL TURİSTİK HİZMET VERMEK YERİNE KORKU VE GERİLİM FİLMLERİ ÇEKİMİ İÇİN ELVERİŞLİ BİR HAYALET OTEL HALİNE GELİYOR...

 SKY TOWER HAYALET KULE HALİNE GELİYOR

Ocak ayı itibarıyla Turizmci Umut Çakırhan tarafından kiralanarak çalışır hale getirilen Akçakoca Sky Tower Deluxe Hotel, eski sahibinin çıkarttığı engeller nedeniyle çalışamaz hale getirildiği iddia ediliyor.  Otelin yeniden açılması için devraldığı günden beri 400 bin lira harcama yaptığını iddia eden Çakırhan, yerel yöneticilerin arabulucu olmasını istiyor...

Sky Tower Otelin eski sahibi Zekai Aydeniz ve ekibinin engellemeleriyle hayalet kule haline geldiği iddia edilen otel, her gün tur şirketleri tarafından gönderilen müşterilerini kapıdan geri çeviriyor.

Otelin yeni işletmecisi Umut Çakırhan yaptığı basın açıklamasında şunları dile getirdi; SKY TOWER DELUXE HOTEL Akçakoca’nın bir değeridir ancak bu değer eski sahiplerinin engellemesiyle yok olmak üzere kamuoyu buna duyarsız kalmamalı. Burayı devraldığımda misafirlerimizi ağırlamaya başlamıştık.

Asansörleri ve diğer sistemleri devreye alabilmek için yaklaşık 400.000 tl para harcadık, halen de harcamaya devam ediyoruz ancak bu çabalarımız Sayın Aydeniz’in doğalgazı kapattırmasıyla kesintiye uğradı. Kamu kuruluşlarına oteli çalıştırmamak için dilekçe üzerine dilekçe verenler otelde kaç kişinin ekmek yediğini hiç önemsemiyorlar.

Otelin çalışamaz hale gelmesi otel emekçileri başta olmak üzere tüm Akçakoca halkının zararınadır. Kamu yöneticilerini bu oteli açık tutabilmek için bana destek olmaya, en azından bir uzlaşma sağlanabilmesi için yuvarlak masa oluşturmaya çağırıyorum” Akçakoca turizmine katkısı tartışılmaz olan 550 yataklı SKY TOWER DELUXE HOTEL ‘in biran önce çalışmaya başlayarak ekonomiye katkı sağlaması tüm Akçakocalıların dileği.

Yorumlar

Yorumlar
1vatandaş 18.2.2018 - 22:49:26
Bu duruma devlet bir an önce el atıp gerçeği ortaya çıkarıp suçlu veya suçluları hak ettikleri cezaya çarptırmalıdır.Neticede ilçemiz büyük değil ve kötüler bir an önce ayıklanarak beldemiz temizlenmelidir.
!!! 12.2.2018 - 09:47:34
"otelde kaç kişinin ekmek yediğini hiç önemsemiyorlar" diye bir cümle kurmak..şu an otelde hiç kimse ekmek yemiyor,yiyemiyor..yaklaşık iki buçuk aydır her gün otele var yok demeden hizmet eden emekçiler bugüne kadar hiç karşılığını alabildiler mi acaba?400.000 tl harcanmış ve harcanıyormuş..olmayan bir paranın harcanabilmesi ilginç.Devralınan bir işletmeyi çalıştırabilmek için ciddi bir işletme sermayesine sahip olunması gerektiğini sn umut çakırhan bilmiyor mu acaba diye sormak istiyorum?Dürüstlük bir erdemdir,sahip olunması dileğiyle..
400 bin lira mı ?
"otelde kaç kişinin ekmek yediğini önemsemiyorlar" diye bir cümle kurmak...Orada şu anda çalışan hiç kimse ekmek yiyemiyor.yaklaşık iki buçuk aydır orada hergün saatlerce çalışan personel hiç maaş alabilmiş mi diye sormak istiyorum?Bir işletmeyi devralıp çalıştırabilmek için ciddi bir işletme sermayesine sahip olunması gerektiğini bilmiyor mu acaba sn umut çakırhan? 400.000 tl para harcanmış ve harcanıyormuş... Dürüstlük bir erdemdir,sahip çıkılması dileğiyle..