Back To Top
Vali Dağlı ve Başkan Ay, Akçakoca Standını Ziyaret Etti

Vali Dağlı ve Başkan Ay, Akçakoca Standını Ziyaret Etti

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -28.1.2018
Vali Dağlı ve Başkan Ay, Akçakoca Standını Ziyaret Etti
- A +

 Düzce Valisi Zülkif Dağlı ile Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki Akçakoca standını ziyaret etti.

 25 - 28 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen 22’inci Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT) bugün kapılarını ziyaretçilere kapatıyor.

4 gün süren 22’inci Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na bu yılda zengin yöresel zenginliği ile fuar ziyaretçilerinin  ilgi odağı olan Akçakoca standını ziyaret eden Vali Dağlı ile Başkan Ay'ı stant girişinde belediye başkan yardımcısı Ali Direk karşıladı, yapılan hazırlıklarla ilgili Vali Dağ ile Başkan Ay’a bilgi verdi. 

Düzce ilini hak ettiği düzeyde tanıtılması için çaba sarf ettiklerini söyleyen Vali Dağlı, tanıtım faaliyetlerinin düzenli ve sürekli gerçekleştirilmesi gereken çalışmalar olduğunu ifade etti.

Yapılan  görüşmelerin ardından Akçakoca Belediye Başkanı Yardımcısı Ali Direk, Düzce Valisi Zülkif Dağlı ile Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’a Akçakoca’nın yöresel ürünlerinden oluşan sepet takdim edildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.