Back To Top
Turizm Derneği canla başla çalıştı

Turizm Derneği canla başla çalıştı

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -28.1.2018
Turizm Derneği canla başla çalıştı
- A +

Akçakoca Turizm Tanıtma Derneği Emitt fuarında Akçakoca standında Akçakoca’nın turizm ve tarihi mekanların tanıtımında Canla başla çalıştılar.

Dernek başkanı  Oğuzhan Yemenici ve yönetim kurulu üyeleri standa fuarı izlemeye gelen yüzlerce vatandaşla ilgilenerek tek tek Akçakoca’yı anlatarak davet etti.

Dernek Başkan'ı Oğuzhan Yemenici; “  Turizm Tanıtma Derneği yönetim olarak tam kadro buradayız, günlerdir çalışıyoruz,çok mutluyuz, çünkü Akçakoca’mızı en güzel şekilde tanıtmak istiyoruz. Herkese tek tek Akçakoca’mızın en güzel yerlerini anlatıyoruz. Amacımız Akçakoca’yı daha iyi noktalara getirmek diye konuştu.

Yorumlar

Yorumlar
Acaba gerçekten akçakoca için mi yoksa menfaatler için mi çalışıldı ili acaba bu ekip şehrin çevre ve yeşilliği ile ilgili ne gibi çalışma yapacak sahillerde otel önleri işgal edilmiş lokanta içi doldu taştıda dışarıya masalar atılmış vatandaşın yürüyüş yolları engellenmiş deniz kumsal işgal edilmiş oralarada masalar atılmış millet içkilerini yudumlarken vatandaş arada kalmış ailesinle yürüyüş yapacak bu mu turizmcilik devletin kumsalı bile işgal edilmiş ses eden yok ama vatandaş gelsin önemli olan birilerinin para kazanması