Back To Top
Standın Yıldızı Selfie box uygulaması...

Standın Yıldızı Selfie box uygulaması...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -26.1.2018
 Standın Yıldızı Selfie box uygulaması...
- A +

Akçakoca’nın tarihi ve turistik güzelliklerinin tanıtılması için yoğun çaba gösteren Akçakoca  Belediye si’nin fuar standı ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Bu yıl 22’inci düzenlenen  Doğu Akdeniz Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı Turizm  EMITT ‘i gezmeye gelen ziyaretçiler, Akçakoca’nın tarihi ve turistik güzelliklerinin yer aldığı arka fon görsellerinin  içinde poz vererek “ Karadeniz’in incisi Akçakoca  “  hatıra fotoğrafı çektiriyor.

İlki geçen yıl  yapılan Selfie box uygulamasının çok  ilgi görmesi üzerine belediye yetkililer uygulamayı bu yılda satanda getirmeye karar verdi.

Selfie boxtan ücretsiz fotoğraf çektiren ziyaretçiler, fotoğrafın basıldığı kartta yer alan barkodu aklı cep telefonlarıyla tarattıktan sonra, facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya hesaplarından  anında paylaşma imkanı bularak Akçakoca’nın tanıtımına büyük katkı sunuyor.

Yorumlar

Yorumlar
Akçakocalı 26.1.2018 - 15:04:39
Yalan yali an bunların hepsi göz boyama Akçakocanın gerçek resimlerini koyun ne hale getirdiniz memleketi insanlar nefes alamıyor beton beton üst üste binalar kendinizi kandırmayın orada da gerçekleri anlatın bu insanlar geldiklerinde bu betonlaşmış şehri görünce sizler için ne düşünecekler haliyle bu düşünceler bizleride kapsayacak gerçekçi olun eğer akçakocayı gerçekten sevseydiniz bu hale getirmezdiniz