Back To Top
ULUSAL BASINDAN YOĞUN İLGİ

ULUSAL BASINDAN YOĞUN İLGİ

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.1.2018
ULUSAL BASINDAN YOĞUN İLGİ
- A +

13-21 OCAK TARİHLERİ ARASINDA AKÇAKOCA SKY TOWER DELUXE OTELDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN KİTAP GÜNLERİNE ULUSAL BASIN İLGİ GÖSTERDİ

Akçakoca kitap günleriyle ilgili yaptığımız habere ulusal basın yoğun ilgi gösterdi. Habetürk, Milliyet ve Karar Gazetelerinde çıkan haberler  İHA imzası ile yayınlandı.Ulusal basında çıkan haberimiz şöyle;

 Akçakoca Kitap Günleri 13 Ocak Cumartesi günü başlıyor.

Kültür Kentler Birliği Platformu tarafından düzenlenen Akçakoca Kitap Günlerinde ilçenin tanınmış simalarından Nazmi Kal ile Hüsamettin Kaya‘da kitaplarını tanıtıp imzalayacaklar. Akçakoca Kitap Günleri Sky Tower Deluxe Otel’de 13 Ocak Cumartesi günü başlayacak ve 21 Ocak Pazar gününe kadar devam edecek. Etkinlikte yazarlar, Gülseren Akdaş ve Hasibe Özcan Özbiçer’de okurlarıyla buluşacak.
Kültür Kentler Birliği Başkanı Hakkı Gümüştaş, özellikle Akçakoca Kaymakamlığı ve Akçakoca Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün desteğini almaktan mutlu oldukları söyledi. Gümüştaş, bugüne kadar Ege bölgesinin birçok şehrinde çeşitli etkinlikler yaptıklarını ifade eden Gümüştaş, Akçakoca’da ki potansiyel yazar ve şairlerle birlikte, şehirdeki okur kitlesiyle tanışmayı amaçladıklarını belirtti.
Akçakocalı Nazmi Kal, kitap günlerinde “Atatürk’ün Diktiği Ağaçlar” ve “Atatürk’ten Duymadığınız Anılar” isimli kitaplarını imzalayacak. Yazar Hüsamettin Kaya ise etkinliğe “Çocuk İsimleri Ansiklopedisi” adlı kitabıyla katılacak.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.