Back To Top
Oğuzhan Sevinç’e Hayırlı Olsun Ziyareti…

Oğuzhan Sevinç’e Hayırlı Olsun Ziyareti…

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.1.2018
Oğuzhan Sevinç’e Hayırlı Olsun Ziyareti…
- A +

Akçakoca sapağında faaliyete soktuğu ANKA Bakım Merkezi’nde hasta kabulüne başlayan Oğuzhan Sevinç’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Son yıllarda Akçakoca ilçesinde yaptığı yatırımlarla kendiden sıkça söz ettiren ve her açtığı yeni işyeri ile istihdama katkı sağlayan Sevinç Ticaret’in sahibi Oğuzhan Sevinç, sağlık hizmet sektöründe ruhsal engelli bireylere yönelik hizmet veren Akçakoca sapak bölgesindeki  ANKA bakım merkezine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

 

Önümüzdeki aylarda yapılması beklenen Akçakoca TSO seçimlerinde yönetime birlikte aday olduğu Sevinç’in son ziyaretçileri, Önümüzdeki aylarda yapılması beklenen Akçakoca TSO seçimlerinde yönetime birlikte aday olduğu arkadaşlarıydı.

 Akçakoca Anka Bakım Merkezini açmış olmamızdan dolayı beni ve çalışma arkadaşlarımı kutlamaya gelen Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine birlikte aday olduğumuz dava arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Diyen Sevinç;

Ziyaretine gelen Suat Temiz, Atakan Kasımay, Sevdekar Reçber, Ahmet Hikmet Er, Berkant Kurt, Bertan Özkan, Ali Can Gümüş, Bora Vural, Varol Erdoğan, Ferhat fatma Birinci, Ali Çubukçu, İsmail Öztürk ve Yusuf Sağlam ile birlikte daha güzel işler yapacağımıza dair bilgi alışverişinde bulunduk. Herşey Akçakoca için sloganlarıyla saygılarımı sunuyorum “ dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.