Back To Top
Lise Öğrencisini Darp Etti

Lise Öğrencisini Darp Etti

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.1.2018
Lise Öğrencisini Darp Etti
- A +

Düzce Borsa Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi 16 yaşındaki E.G, okulun önünde servis şoförü tarafından el hareketi yaptığı gerekçesiyle darp edildi. Polis, şoförü arıyor.

 Düzce Borsa Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi 16 yaşındaki E.G., okulun önünde bir servis şoförü tarafından el hareketi yaptığı iddiası darp edildi. Polis, olayın ardından kaçan servis şoförünü yakalamak için çalışma başlattı.

SERVİS ŞOFÖRÜ ARKASINDAN KORNA ÇALDI

Olay saat 16.00 sıralarında, D-100 Karayolu Borsa Endüstri Meslek Lisesi önünde meydana geldi. İddiaya göre, okuldan çıkan E.G. isimli lise öğrencisi arkadaşı ile evine gitmek için okulun önünde bulunan durağa giderken, arkasından gelen bir servis aracının şoförü kendisine korna çaldı.

EL KOL YAPMA MESELESİNDEN ÖĞRENCİYİ DÖVDÜ

Servis şoförü daha sonra E.G.'yi, "Neden bana el kol hareketi yapıyorsun" diyerek dövmeye başladı. Etrafta bulunan vatandaşlar tarafından servis şoförünün elinden kurtulan E.G., polis ekiplerine haber verdi. Boynunda ve vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar oluşan lise öğrencisi Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne götürülürken, darp raporu alındı.

POLİS, SERVİS ŞOFÜRÜNÜ ARIYOR

E.G., "Biz yolun kenarında yürürken kornaya bastı. Bana, 'Neden el hareketi yapıyorsun. Gel buraya' dedi. Arabanın içinden yanağıma vurdu. Sonra arabadan indi. Yakamdan tutarak beni dövmeye başladı. Bana diz attı. Kendimi korurken bana 'İndir elini' dedi. Biraz geri çeklince bana tekme attı. Orada bulunan birisi ayırdı" dedi.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürülen E.G. ifade verirken, servis şoförünün kimliğinin belirlenmesi için çalışma başlatıldı. Olayla ilgili olarak soruşturma sürüyor.

KAYNAK: DHA

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.