Back To Top
YILMAZ… KİMSEYE ‘TETİKÇİ’ DEMEDİM

YILMAZ… KİMSEYE ‘TETİKÇİ’ DEMEDİM

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.1.2018
 YILMAZ… KİMSEYE ‘TETİKÇİ’ DEMEDİM
- A +

Üç yerel gazetede,  Akçakoca Belediyesi’nin MHP’li meclis  üyesi Yüksel Yılmaz’ın ağzından çıkmış gibi yazılan “medya tetikçiliğini kınıyoruz “ başlıklı habere düzeltme geldi.

Meclis üyesi Yılmaz yaptığı açıklamada; “ Akçakoca’ya yapılması planlanan yeni hastane yeriyle ilgili olarak MHP grubu adına Belediye Meclisinde kullandığımız hayır oyları sonrası Akçakoca TV ve Akçakoca Yerel haber gazetelerinin yaptığı habere cevap vermek amacıyla,  ilçemizde faaliyet gösteren bazı basın organlarına yaptığımız açıklamalar maksadını aşan ve asla tasvip etmeyeceğimiz bir üslupla kamu oyuna servis edilmesinden ciddi rahatsızlık duymaktayız.

Gerek şahsım gerekse temsil ettiğim Milliyetçi Hareket Partisinin,  hiçbir gazeteci arkadaşımıza “TETİKÇİ” demediğinin bilinmesini isteriz.

ASLA HİÇ BİR GAZETECİ HAKKINDA TETİKÇİ KELİMESİNİ KULLANMAM

''Ben gurubum adına sadece MHP teşkilatının hastane yeri konusundaki düşüncelerimizi açıkladım.Bu açıklamayı yapmadan önce ise,Sayın Okan Yanmaz ve MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel ile istişarede bulundum ve kendilerinin arzusuyla böyle bir açıklamada bulundum.Asla hiç bir gazeteci hakkında TETİKÇİ kelimesini kullanmadım''diye konuştu.

ÜZÜNTÜ DUYDUM

 Akçakoca Postası Gazetesi, Akçakoca Gazetesi ve Akçakoca Havadis Gazetesine yaptığım basın açıklamasının farklı şekillerde  servis edilmesinden dolayı üzüntü duyduğumuzu kamuoyu ile paylaşırız “ diye konuştu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.