Back To Top
Servet Rutçi Törenle Avukat Oldu…

Servet Rutçi Törenle Avukat Oldu…

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.1.2018
 Servet Rutçi Törenle Avukat Oldu…
- A +

31 Aralık Pazar günü yapılan AK Parti il kongresinde ile yönetimine giren Servet Rutçi, Düzce Barosu’nda yapılan mini törenle yemin edip avukatlık görevine başladı

Düzce Barosu'nda yeni üye katılımı heyecanı yaşandı. Kayseri Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezuniyetinin ardından Özdemir Hukuk Bürosunda stajını  tamamlayan  genç avukat Servet Rutçi cübbe giydi, ruhsatlarını aldı, yemin ederek görevine başladı.

“Hukuka, ahlaka, mesleğin onuruna ve kurallarına uygun davranacağıma namusum ve vicdanım üzerine and içerim ”  diyerek ettiği yemin sonrası  çiçeği burnunda yeni siyasetçi genç avukata  altın değerinde tavsiyelerde bulunan Baro Başkanı Azde Ay, her zaman meslek onuruna saygılı olmasını istedi.

Servet Rutçi’nin avukatlık cübbesi giyme töreninde Rutçi’yi  akrabaları, meslektaşları ve Özdemir Hukuk Bürosunun  sahibi Sedat Özdemir yalnız bırakmadı.

“ Özdemir Hukuk ailesinin yeni Avukatı Servet Rutci’ye meslek hayatında başarılar diliyorum”  diyen Sedat Özdemir, Servet Rutçi’ye bir ömür üzerinde taşıyacağı avukatlık cübbesini giydirdi.

USTASININ İZİNDE

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile yapılan AK Parti il kongresinde büyük bir sürpriz yaparak il yönetimine girmeyi başaran Servet Rutçi, Pazartesi günü akşamı yapılan il yönetimi topantısında bir sürprize daha imza atarak daha öncesi ustası Sedat Özdemir yaptığı AK Parti il Seçim İşleri Başkanlığı  gibi çok kritk bir göreve getirildi.

Rutçi'nin kısa dönemde gerçekleştirdiği bu oalağnüstü başarı çevresinde takdirle karşılandı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.