Back To Top
TEKME TOKAT BİRBİRLERİNE GİRDİLER

TEKME TOKAT BİRBİRLERİNE GİRDİLER

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -5.1.2018
TEKME TOKAT BİRBİRLERİNE GİRDİLER
- A +

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne gelen bir hasta yakını ile güvenlik görevlisi tartıştı, tartışmanın büyümesi neticesi hasta yakını güvenlik görevlisi darp etti. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

 

Olay, Düzce Aziziye Mahallesi’nde bulunan Atatürk Devlet Hastanesi poliklinikler girişi önünde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, hastaların giriş yaptığı kapının önüne minibüsü ile gelen bir şahıs, minibüsünü park etmek istedi. O sırada park düzenlemesi yapan hastanenin özel güvenlik görevlisi Ersin O., araç sürücüsüne giriş kapısı önüne park etmenin yasak olduğunu söyledi.

Bunun üzerine minibüsünü ileri alan şahıs iddiaya göre güvenlik görevlisini minibüsün yanına tartışmaya başladı. Bunun üzerine minibüs sürücüsü güvenlik görevlisine vurmaya başladı. Olay, güvenlik kameralarına yansırken kavgayı çevredeki vatandaşlar ayardı.

Darp edilen güvenlik görevlisi Ersin O.’nun elmacık kemiği ve burnunda kırıklar oluşması nedeniyle 10 günlük iş göremez raporu aldığı öğrenilirken, minibüs sürücüsü ise polis ekiplerince yakalandı. Darp olayı ile ilgili soruşturma sürüyor. 

Yorumlar

Yorumlar
Bu hastanedeki güvenlik görevlilerinde büyük sıkıntı var.herkese derebeylik yapıyorlar acilen o firmanın buna önlem alması lazım yada firmanın sözleşmesinin iptal edilmesi lazım. Geçen gece bende buna benzer bir durum yaşadım.ben acilde sıra bekliyorum tutmuş tanıdığı diye önüme alıyor dolayısıyla al sana tartışma