Back To Top
MERKEZ CAMİİ BİR DEFA DAHA NURLANDI

MERKEZ CAMİİ BİR DEFA DAHA NURLANDI

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -4.1.2018
 MERKEZ CAMİİ BİR DEFA DAHA NURLANDI
- A +

Işıklandırmayla birlikte gece görünümü çok daha belirginleşen Merkez Camii artık bir başka güzel...

Göreve geldiği günden bu yana kutsal mekânların çevre düzenlemesine özel önem veren Başkan Yemenici, Merkez camii çevre geliştirme projesinin  bir etabını daha tamamlayarak cami meydanını ışıklandırdı. Cami çevresinin ışığa kavuşmasıyla gece görünümü çok daha belirginleşen Merkez Camii yeni ışıklandırma sayesinde artık geceleri bir başka güzel..

ÖRNEK CAMİ ÖRNEK DÜZENLEME 

Kendine özgü mimarisiyle Türkiye’nin örnek projelerinden biri olan Akçakoca Merkez Camii, inşaatı devam eden çevre geliştirme projesi sayesinde Akçakoca’nın hem ibadet hem de ziyaret açısından önemli bir merkezi haline geliyor. Yeni yapılan aydınlatma projesinin hayata geçirilmesiyle Merkez Camiinin estetik görüntüsü artık vatandaşlar tarafından geceleri de izlenebilecek

EKONOMİK LED SİSTEM KULLANILIYOR

Alınan bilgiye göre, Merkez Camiinin ışıklandırma sistemi LED aydınlatma adı verilen sarfiyatı düşük armatürlerden oluşuyor. Yeni aydınlatma sistemi hakkında bilgi veren Yemenici; Şehrin ışıklandırılmasına önem verdiklerini, Akçakoca’yı ışıl ışıl yapmaya niyetli olduklarını belirtti. 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.