Back To Top
CHP'den SP'ye nezaket ziyareti

CHP'den SP'ye nezaket ziyareti

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -3.1.2018
CHP'den SP'ye nezaket ziyareti
- A +

 Cumhuriyet Halk Partisi  Akçakoca ilçe yönetimi, lk siyasi parti ziyaretini Saadet Partisi  ilçe teşkilatına yaptı.

SP ilçe binasına yapılan ziyarette CHP İlçe Başkanı Ömer Başar ile SP ilçe başkanı Mustafa Zorlu gündeme ilişkin konularda açıklamalar yaptılar.

Ziyaret nedeniyle CHP ilçe yönetimine teşekkür eden Zorlu, ”Hoş geldiniz. Bu ziyaret nedeniyle hepinize ayrıca teşekkür ediyorum. Bizler Akçakoca’da yaptığımız siyaset anlayışında kesinlikle insan odaklı ,adaletli ve kavgadan yana olmayan bir siyasi anlayışımızla devam ediyoruz.Korku yaratılarak büyümeden yana değiliz.Biz Saadet Partisi olarak CHP ile çok eski yıllarda memleketimiz ve ülkemizin bekası açısından birlikte hareket ettik ve yinede ülkemize gelecek bir olumsuz harekette yine birlikte hareket ederiz,fikirlerimiz ayrı olabilir,ancak tehlikelere birlikte karşı koymuştuk’’dedi.

Trafik çok büyük sorun 

Zorlu, ayrıca Akçakoca’da yaşanan olumsuzluklar içersinde en büyük tehlikenin Trafik olduğuna değinerek,Akçakoca’da yeniden bir planlama yapılması gerektiğini ifade etti.

Ömer Başar, İktidarın korku siyeseti yapıyor

Ziyarette bir konuşma yapan CHP ilçe Başkanı Ömer Başar, İktidarın korku yaratarak siyaset yapmasını eleştirerek’’Gençlerimizin işsizliğinden faydalanarak koku yaratarak,gençlerimiz ve hatta ailleri bile farklı görüşlerden olmasına rağmen,bulundukları partiden istifa ederek Ak partiyi tercih etmelerinin nedeni çocuklarına iş bulmak için olduğunu belirtti.

Başar,Korku ile yaşamaktansa ölmeyi tercih ettiğini belirterek’’Bizler özgürlükten yanayız.Özgür kalmak için tüm mücadelemizi yapacağız.Koku ile bu ülke içinde yaşamak zulumdür.Bu zulme dur demenin vakti geldi’’dedi.

Konuşmaların ardından,Her iki parti başkanı yönetim kurulu üyelerini tanıtarak serbest sohbet toplantılarını sürdürdüler.

 

Yorumlar

Yorumlar
Son yıllarda ender gördüğümüz ziyaretlerden biri chp ve sp. Yöneticilerini kutluyorum diğer parti teşkilatlarının da ayni şekilde bir birleriyle buluşarak ilçemiz ve ülkemiz meseleleri hakkında görüş alişverişinde bulunmalarını temenni ederim zira bizler ayri siyasi görüşlere sahip olabiliriz bu kötü birşey değil aksine zenginliktir yeterki biz birbirimizi suçlamaya değil anlamaya çalışalim vesselam.