Back To Top
Hastane Yeri İçin Kritik Toplantı Yarın

Hastane Yeri İçin Kritik Toplantı Yarın

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -3.1.2018
Hastane Yeri İçin  Kritik Toplantı Yarın
- A +

 Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, yeni yapılacak Hastane binası yeri için Bakan Faruk Özlü’nün talimatı üzerine hızla bir biçimde harekete geçtiklerini  söyledi.

Başkan Yemenici, Bu akşam toplanan Belediye Meclisinin 2018 yılı Ocak ayı ilk  toplantısında Hastane yeri için, Belediye Meclis üyeleri ile birlikte tartışarak Bakan Özlü ’nün talimatı gereği çeşitli alternatifler üretilerek bir karar verme aşamasına gelineceğini söyledi.

YARIN KARARA BAĞLANACAK

Yemenici, Hastane yeri için düşünülen bölgenin kamulaştırılarak satın alınması yönünde İller Bankasından kredi talebi veya şu anda hizmet vermeye devam eden mevcut hastane arazisinin takas yoluyla değiştirilmesi alternatiflerinin  meclis üyeleri ile birlikte Perşembe günü yapılacak  Belediye Meclisinin Ocak ayı 2’inci oturumunda yarın Meclis salonunda tartışarak karara bağlanacağını söyledi.

Yeni Hastane Cambaz Bayırı Bölgesi Olacak

Akçakoca’da yeni yapılacak olan Hastane binasının Akçakoca Karasu çevre yolunun Ketmenli – Kurugöl sapağının bulunduğu bölgeye çevrildiği daha önce halk  gündeminde  konuşulmuştu. Ketmenli yolu üzerinde bulunun Cambaz Bayırı mevkiinin yeni yapılacak hastane için hazırlık yapıldığı ileri sürülmüştü.

Yorumlar

Yorumlar
Daha uzağa yapın köylere mesela ulaşım daha Kolay olur