Back To Top
AKÇAKOCA BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRİYOR

AKÇAKOCA BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRİYOR

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -30.12.2017
AKÇAKOCA BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRİYOR
- A +

Yeni yıla yeni takviye

 Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici,  araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Temizlik işleri müdürlüğüne yeni yol süpürme aracı kazandırıldı.

Temizlik İşleri Müdürlüğüne kazandırılan yol süpürme aracı,  caddelerde ve kaldırımlarda, yol kenarlarındaki çim alanlarında kullanabilme imkânı mevcuttur.  Yol süpürme aracının, tozlamayı engelleyen kendi su püskürtücüsü olan üç fırçası, seyyar hortumu, su deposu ve çöp haznesiyle temizlik işlemlerinde maksimum verim sağlayacak özelliğe sahiptir.

Temizlik sorunun önüne geçmek, daha iyi hizmet verebilmek amacı ile araç filosuna  yol süpürme aracını kazandırdıklarını belirten Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici  Her geç gün gelişen ilçemize daha iyi hizmet verebilmek amacı ile araç filomuzu güçlendiriyoruz. Akçakoca’mıza en iyisini en güzelini yapma gayreti içerisinde çalışmalarımız sürüyor. İlçemiz için daha temiz bir çevre için, yol süpürme aracını ilçemize kazandırdık. Yeni aracımız ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız hizmet sunmayı nasip etsin" şeklinde konuştu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.