Back To Top
Akaçakoca’nın yeni değeri …SKY TOWER DELUXE

Akaçakoca’nın yeni değeri …SKY TOWER DELUXE

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -30.12.2017
Akaçakoca’nın yeni değeri …SKY TOWER DELUXE
- A +

Akçakoca’ mızın olduğu kadar Karadeniz’in önemli otellerinden biri olduğu halde bir süredir çalışamaz duruma gelen SKYTOWER Otel,  kapılarını yeniden müşterilerine açmak için gün sayıyor.

 Son hazırlıklarla ilgili bilgi veren otelin yeni işletmecisi Umut Çakırhan,   otelde yapacakları konsept değişikliğinin yanlış anlaşılmamasına özen gösterdiklerini söyledi.

 Otelin uluslararası standartlarda çalıştırılmasının diğer müşteri grubunu dışlamak anlamına gelmediğini  söyleyen Çakırhan; “ özellikle belirterek halen mevcut olan Mescidin otelde konaklayan misafirlerinin hizmetinde olacağını belirttikten sonra  Akçakoca TV ‘ye şu açıklamalarda bulundu:

SADECE SİYAH VE BEYAZ DEĞİL…

“ Konsept değişikliği konusunda herkesin kafasında soru işareti var, sadece siyah ve beyaz değil, arada grinin de olabildiğini düşünmek lazım. Türkiye’de böyle bir ülkedir. Biz de Türkiye gibi olmayı hedefliyoruz. İsteyen otelimizin camisinde namazını kılabilir, isteyen de restoranımızda yemeğini yiyebilir. Türk toplumu nasılsa biz de onu otelimize yansıtmaya çalışacağız. Her kesimle barışık olmak onları bağrımıza basmak istiyoruz. “

AKÇAKOCA  İNSANLARIYLA BARIŞIK OLMAYI İSTİYORUZ

Öncelikle Akçakoca ‘nın insanlarıyla barışık olmayı istiyoruz. Akçakoca ‘nın insanlarıyla barış içinde olduğumuz zaman işimizi rahatlıkla yapabileceğimizi düşünüyorum. Her kesimin mutlu olabileceği bir turizm anlayışını toplumda egemen kılmak gerekiyor. Akçakoca halkı ne kadar çok turistle tanışırsa, Akçakoca ‘da o kadar turizme açılacaktır. Sky Tower Deluxe Akçakoca için değerdir. Bu değeri herkesin desteklemesi, omuz vermesi, iyiye gitmesini sağlaması için en azından düşünüp tatbik edilmesi konusunda bizi uyarmasını da istiyorum. Bu anlamda beraber çalışarak yapılacak her konuda başarının elde edileceği kanaatindeyim “ dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Güler misin, ağlar mısın..?