Back To Top
HOŞGELDİN SKY TOWER DELUXE

HOŞGELDİN SKY TOWER DELUXE

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.12.2017
HOŞGELDİN SKY TOWER DELUXE
- A +

Bir süredir satış görüşmeleri yapılan Akçakoca Sky Tower Otel hakkında bugün (08.12.2017) resmen anlaşmaya varıldı. Anlaşma, satın alma kaydıyla 11 yıllığına yapıldı. Sözleşmeye göre yatırımcı Umut Çakırhan iki yıl sonra oteli tamamen satın almış olacak. Yapılan sözleşmenin ardından otelin tek sahibi Umut Çakırhan’dan aldığımız bilgiye göre, daha önce SKY TOWER olan Otelin ismi SKY TOWER DELUXE olarak değiştiriliyor.

BİRÇOK YENİLİK YOLDA

Otelin konseptinde birçok yeniliğe imza atacak olan deneyimli turizmci  Umut Çakırhan; Otelde, işletmeye alacağı  Q BAR YELKEN BALIK RESTORAN, SPA Merkezi, üyelik sistemiyle çalışan FITNESS salonu, Alakart Restoranlar sayesinde konsept değişikliğine gidiliyor. Önceki yıllarda moda deyimiyle “Tesettür Oteli” olarak işletilen otel,  artık uluslararası standartların gerektirdiği şekilde yönetilecek.

HAFTANIN DÖRT GÜNÜ CANLI MÜZİK

Çakırhan’dan alınan bilgiye göre, Otelde haftanın 4 günü canlı müzik yapılarak Akçakoca’nın eğlence hayatına yenilik getirilecek.

AKÇAKOCA EKONOMİSİNE KATKI SAĞLAYACAK

Beş yıldızlı standarda göre işletilecek olan otel “”ODA KAHVALTI” sistemiyle hizmetine devam edecek. Bilindiği gibi; Her şey dâhil sisteminde hizmet veren otellerde kalanlar, 24 saatlerini otelde geçirdikleri için konakladıkları şehirle irtibatı kesilmekte, şehirde alış veriş yapamamakta. Yeniden hizmete girecek olan SKY TOWER DELUXE otel bu olumsuzluğu ortadan kaldırarak, otelde konaklayanların Akçakoca içinde alışveriş yapmalarının , yemek yiyebilmelerinin önünü açıyor. Bu da Akçakoca’ya yeni bir artı değer kazandırmak anlamına geliyor.

200 KİŞİYE İŞ İMKÂNI

Otel sahibi Umut Çakıhan’dan alınan bilgiye göre;  Otelin şimdiki istihdam kapasitesi 200 kişi. Bu kapasitenin tamamı  Akçakocalılardan oluşacak. İŞKUR ile birlikte yürütecekleri istihdam projesi için yenilikler getirmeyi hedefleyen Çakırhan, otelde çalışacak olan elemanlara eğitim vererek sertifika kazandırmayı hedefliyor.

Yorumlar

Yorumlar
merak etmeyin 200'den fazla kişi çalışacaktır :)