Back To Top
CADDE ORTASINDA KADINDAN TEKME ŞOVU

CADDE ORTASINDA KADINDAN TEKME ŞOVU

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -7.12.2017
CADDE ORTASINDA KADINDAN TEKME ŞOVU
- A +

İzzet Baysal Caddesi üzerinde yaşanan olay herkesi şaşkına çevirdi. Kendisini aldattığını öğrenen genç bir kadın sevgilisini cadde ortasında dakikalarca tekmeledi.

 Bu güne kadar ulusal kanallarda, gazetelerde sürekli olarak kadına şiddet haberlerini okuyup, duyardık. Ama Bolu’da bunun tam tersi yaşandı. Kendisini aldattığını öğrenen genç bir kadın İzzet Baysal Caddesi ortasında yakaladı. Önce sözlü olan tartışma daha sonrası şiddete döndü.

Sevgilisinin; ağır hakaretlerini duyan genç kadın öfkesini alamayarak önce yumruklamaya başladı. Olayı görüp yapılan müdahalenin ardından çiftler ayrıldı. Fakat, erkek vatandaş ağza alınmayacak kelimeleri sarf etmeye devam edince. Genç kadın kendisini teselli etmeye çalışan kız arkadaşının ellerinde kurtularak yaklaşık 50 metre koşarak tekrar sevgilisi olduğu iddia edilen erkeğin yanına geldi ve tekmeleri art arta vurmaya başladı. Bu durum karşısında şiddet gören adam sadece kendisini savunmaya çalıştı. Bu anlar kameralarımıza böyle yansıdı. Arayan girenler sayesinde kadın ve erkek ayrılarak olay yerinden uzaklaştılar.

GERÇEKLERİ ANLATTI

Haberimizin yayınlanmasının ardından gazetemize gelerek olayın gerçeklerini anlatan S.S. şunları söyledi; “Bu adam benim 5-6 aylık bir arkadaşımdı. Sürekli alkol ve uyuşturucu alan birisiydi. Bir çocuğum var ve sürekli olarak alkol veya uyuşturucu alıp bizi rahatsız etmeye başladı. Bu yüzden ayrıldık. Ayrılmamıza rağmen rahatsız etmeye devam etti. Kendisine mahkemeye verdim ama, mahkeme başkanı; “Darp, tecavüz veya taciz” olmadığı için davayı düşürdü. Sürekli olarak ölümle tehdit ediliyor. Kavgadan önceki akşam yine evimizin kapısına gelerek beni ölümle tehdit etti. Sabah ta işyerimin önüne gelerek tehditlerini sürdürünce, sinirlerime hakim olamadım. K.H. ile kısa süreli bir birlikteliğimiz oldu, bunu kabul ediyorum. Ama, alkolik ve uyuşturucu müptelası olduğu için bu ilişkiyi bitirdim. Olay günü de K.H. yine beni tehdit edince gözüm döndü ve kendisine saldırdım” diye konuştu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.