Back To Top
MERKEZ CAMİ ETRAFI PEYZAJ ÇALIŞMALARINDA SON RÖTUŞLAR

MERKEZ CAMİ ETRAFI PEYZAJ ÇALIŞMALARINDA SON RÖTUŞLAR

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -5.12.2017
MERKEZ CAMİ ETRAFI PEYZAJ ÇALIŞMALARINDA SON RÖTUŞLAR
- A +

 Akçakoca  altyapı ve üstyapı yatımlarıyla modern kent olma yolunda hızla ilerliyor. Akçakoca Belediyesi, hem ilçenin çehresini değiştiriyor hem de ilçeye yeni bir vizyon kazandırıyor.

Akçakoca’nın her noktasında değişimin izlerini bariz bir şekilde görmek mümkün. Parklarıyla, spor tesisleriyle, sokak sağlıklaştırması ve restorasyonlarıyla,  yol çalışmalarıyla, mavi bayraklı plajlarıyla,  peyzaj ile çevre düzenlemeleri ve mega projeleriyle  kent günden güne gelişmektedir. Bu hizmetler  kapsamında Merkez cami etrafı düzenleme ve yenileme çalışmaları durmaksızın devam ediyor.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici “Çağdaş, modern ve estetik değeri yüksek kentler, her zaman ilgi görmektedir. Dünya’nın her yerinde bunu rahatlıkla görmek mümkündür. Turizmi markalaşmış, şehirleriyle ön plana çıkmış ülkelere baktığınızda estetik ile modernliği aynı anda görüyoruz.  Marka kent olma yolunda ilerleyen Akçakoca anlayışından yola çıkarak ilçemizi adeta ilmek ilmek işleyerek yeniliyoruz. Bu çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi kentimizin katma değerinin yükselmesi için gerçekleştiriyoruz” sözlerine yer verdi.

Yorumlar

Yorumlar
Ali 12/5/2017 -
Merkez camii etrafı betonarme çalışmaları deseniz daha iyiydi. Her yer taş bu ilçede. Eski başkan da çınar caddesine beton döktü resmen. Ereğli dolgu alanlarına bakınız bir de. Çınar caddesi kalitesiz kafe ortamından ayıklanarak yayaya açılmalı cadde kenarında kalan yüksek binalar kamulaştırılarak flamingo yolu genişletilmeli ana cadde olmalıydı. Şimdi çınarı trafiğe kapatıyorsun bi tarafı otopark diğer tarafına cafe sandalyeleri. Bu ilçede vizyon geliştirecek birimler yetersiz ne yazık ki. Umarım liman kentsel dönüşümü bu anlamda göründüğü gibi olur