Back To Top
Akçakoca'ya kar ne zaman yağacak?

Akçakoca'ya kar ne zaman yağacak?

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -1.12.2017
Akçakoca'ya kar ne zaman yağacak?
- A +

 Meteorolojiden alınan bilgilere göre Akçakoca bu haftasonu yağış beklenmezken, hafta başında yağış etkisini gösterecek hafta ortalarında kar yağışı etkili olacak, hava sıcaklığında da düşüş olacağı bildirildi.

En yüksek sıcaklığın 22 derece en düşük sıcaklığın ise -2 derece olması bekleniyor.

İşte 5 günlük hava tahmini..

Cumartesi

Hava parçalı bulutlu yağmur beklenmiyor, en yüksek hava sıcaklığı 20 derece en düşük hava sıcaklığı ise 9 derece olacak.

Pazar 

Hava parçalı bulutlu yağmur beklenmiyor, rüzgar etkili olacak en yüksek hava sıcaklığı 20 derece en düşük hava sıcaklığı ise 11 derece olacak.
 

Pazartesi

Hafta başında yağmur etkisini gösterecek, en yüksek hava sıcaklığı 17 derece en düşük hava sıcaklığı ise 6 derece olacak.
 

Salı 

Gün içerisinde karla karışık yağmur ve akşama doğru kar  etkili olacak, en yüksek hava sıcaklığı 9 derece en düşük hava sıcaklığı ise 1 derece olacak.
 

Çarşamba

Sağanak yağış yerini karla karışık yağmura ve kara bırakıyor, en yüksek hava sıcaklığı 6 derece en düşük hava sıcaklığı ise -1 dereceyi görecek. 

Perşembe

Özellikle yüksek kesimlerde kar yağışının etkili olması bekleniyor. En yüksek hava sıcaklı 6 en düşük - 2 derece olacak...Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.