Back To Top
Akçakoca'da silahlı vurgun, 2 yaralı

Akçakoca'da silahlı vurgun, 2 yaralı

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -26.11.2017
Akçakoca'da silahlı vurgun, 2 yaralı
- A +

 Akçakoca Yalı mahallesi Beş yol mevkisinde çıkan tartışmada kan aktı.. M. Türkoğlu  adlı kişi tartıştığı iki kişiyi silahla yaraladı.

Edinilen bilgiye göre, alacak verecek meselesi yüzünden çıktığı iddia edilen tartışmada, işyerinde baba ve kızı ile tartışan M. Türkoğlu, tartışmanın bir anda alevlenmesi üzerine yanında taşıdığı silahı ile baba ve kızını yaraladı.

   Edinilen bilgiye göre olay şöyle gelişti:

Bir süredir işlerinin bozulması nedeniyle zor günler yaşadığı ileri sürülen M. Türkoğlu, bir banka tarafından icra yoluyla satışa çıkarılan dairesini alan baba ve kızla görüşme talep etti.

 5 yol mevkisindeki M. Türkoğlu’na ait işyerine gelen ve öğretmenlik yaptığı öğrenilen Filiz G ile babası Muharrem G ile M. Türkoğlu arasında görüşme başladıktan  bir süre sonra tartışma çıktı.  Bu sırada Metin T. üzerinde taşıdığı silahı çıkartarak, baba ve kızın ayaklarına  kurşun yağdırdı.  Silahlı saldırıda ayaklarından vurulan baba-kız kanlar işyerinin içinde yerde kaldı.

Çevredeki vatandaşların silah seslerini duyması üzerine olay yerine çağrılan 112  sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından yaralılardan baba Muharrem G. (55) Atatürk Devlet hastanesine, kızı Filiz G ise Düzce Üniversitesi Araştırma Uygulama hastanesine sevk edildi.

Olay sonrası gözaltına alınan M. Türkoğlu’nun ifadesi alınmak üzere Akçakoca Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Akçakoca polisi, olayla ilgili soruşturma başlattı

Yorumlar

Yorumlar
Milletin icralik evine dokunmasin kimse..Gitsinler mutahitlerden ev alsinlar! Bankalardan icralik mulkleri alıp kurnazlık yapmasinlar leş kargaları!!!. İnsanlarin işi bozulabilir. Aglayanin malı gulene yaramaz!!
Alavereyl aldıklarını dalavereyle geri veriyor sonuç bu